Meditace

Důležitá na cestě je vlastní praxe. V minulosti jsem pracovala jako terapeut, ale dostala jsem se v posledních letech této činnosti do fáze, kdy jsem sama neměla srovnaný vlastní život a řešila životy ostatních. Byla jsem skvělý teoretik, být tu pro ostatní, ale můj vnitřní život byl rozložený. S celou praxí jsem skončila.

Přišla mi do života má skvělá dcera a já zjišťovala nově, co je pro mě vhodného. Jako se cvičí svaly cvičením, tak i práce na sobě je pravidelný proces, který vede k celkové harmonii člověka. 

Ráda bych zde sdílela to, co sama používám a co mi funguje. Velmi mne inspiroval Joe Dispenza, jsem příznivcem Marka Dzirasy, Jiřího Ledvinky a potkala jsem za svůj život mnoho skvělých a zajímavých lidí, kteří mě obohatili a inspirovali.

Rozhodla jsem se to, co sama delší čas praktikuju a co mi funguje, sdílet s vámi.

 Vytvořila jsem si vlastní meditace skrze nasbírané zkušenosti a musím říct, že mi vyhovují svou jednoduchostí i délkou (mají max. 10 min). Za mě jsou zvládnutelné každý den. Dávám vám je k dispozici a to zcela zdarma.

Výsledky praktikování těchto meditací jsou úžasné. Nejlépe, když si je vyzkoušíte na vlastní kůži a dáte mi zpětnou vazbu, co se ve vašem životě změnilo. Mám nádherné zpětné vazby od lidí, jak moc je to pro ně uklidňující a nápomocné. Věřím, že to bude i pro vás.

Jen mé doporučení – stejně jako cvičíte svaly – jedno cvičení nic nespasí, tak ani jedna meditace ne. Je potřeba „trénovat“ pravidelně. Zkuste to a dejte mi vědět. Stojí to za to!

"Nezáleží, odkud jdete, ale kam směřujete!"

Meditace pro tvoření života, jaký chcete

Ujasněte si, co si přejete a dovolte si to prožívat v představách i emocích každý den. Tvořte svůj krásný život. 

Prožívejte emočně co nejčastěji každý den svoji budoucnost, jak ji chcete mít a budete ji takovou mít. 

Je zde pro to pomocník:  10 min naladění se na přítomnost a na život, který chcete utvářet.

Vložte svůj kontakt, meditaci vám odešlu na mail 

Ranní naladění na nový den

2,25 min plné pozitivity, děkování a věnování pozornosti tomu nejlepšímu ze mě. Ideální začátek nového dne. 

Jak začnete svůj den, tím ovlivníte průběh celého dne. Jak prožijete den, tím ovlivníte celý svůj život. 

Vložte svůj kontakt, naladění Vám odešlu na mail 

Koherence mozku a srdce

Tuhle meditaci mám převzatou. (I když jsem ji upravila podle sebe.) Prvně jsem ji zažila u Marka Dzirasy, který ji zažil na semináři u Gregga Bradena. Skrze tuto meditaci dochází ke sladění mozku a srdce. Člověk se propojuje se sebou a rozšiřuje svou kapacitu vědění. Praktikování této meditace vede k celkové změně a přeladění člověka. Miluju ji a doporučuju ji praktikovat každý den. Až se ji naučíte, můžete praktikovat kdykoli během dne. (Např. v čekání v obchodu ve frontě.) 

Co dělám

Poradenství

Chcete řešit a konzultovat vaše zdraví? Zažívání, psychika, imunita, alergie nebo nejlépe prevence? Zdraví začíná ve střevech. Ozvěte se.

Více informací →

Networkmarketing

Tvořím spolupráci kvalitních a zajímavých lidí. Jsou vám blízká tato slova: zodpovědnost za život, sny, vize, touha se vzdělávat, spolupráce, finanční nezávislost?

Více informací

Meditace

To nejlepší z vás vychází ze spojení se sebou samým. Ticho, pohoda, klid. Zde mohou vznikat velké věci a začínají tím nejobyčejnějším, co má každý k dispozici.

Více informací →

Nikdy se nevzdávej

Rozhovory s lidmi, co to nevzdali, dd kterých se můžeme inspirovat. Je mi ctí je zpovídat. Vzdát to, je snadné. Vytrvat a dojít ke svým snům je to, proč jsme tady.

Více informací