S čím vám můžu pomoct?

Je tohle téma aktuální pro vás?

 Chcete zůstat zdraví, plní síly a energie a zvýšit pravděpodobnost dožití se vysokého věku?

Objevují se u vás už zdravotní potíže? Nedostatek energie, problémy se zažíváním, nadýmání, potíže s vyprazdňováním, trápí vás potravinové intolerance, máte potíže s imunitou, kožní problémy, alergie, potíže s pohybovým aparátem, nebo jiné? Ozvěte se.

Nabízím 15 min konzultaci zdarma, kdy probereme váš zdravotní styl, vaše návyky, vaše možnosti. A ukážu vám možnosti na zlepšení. Nebudu vás zahlcovat informacemi, spíš spolu budeme hledat pro vás to nejoptimálnější řešení šité vám na míru, které vychází z vás. 

Můžeme si i pomoci portfoliem, které vyvinul pan doktor Petr Ryšávka. K dispozici máme analýzu střevního mikrobiomu, individuální probiotika na míru či předpřipravené patentované produkty, se kterými jsou úžasné výsledky. 

 

Dobrý stav střevního mikrobiomu je základem k duševnímu a fyzickému zdraví.

  • - Zdravím se zabývám mnoho let. Moje cesta byla cesta k vlastnímu zdraví jak psychickému tak fyzickému. Cesta z autoimunitních poruch, astma, depresí, alergií a zažívacích potíží k vyváženému a zdravému životu.  
  • V posledních letech je mou specializací oblast střevního mikrobiomu. Se střevním mikrobiomem souvisí ostatní systémy v těle.
  • - Střeva se označují jako druhý mozek, protože ve střevě je podobné množství neuronů jako v naší míše.  (Střevo ovlivňuje mozek tím, že se 95 procent serotoninu (to je hormon štěstí) a 50 procent dopaminu, tvoří ve střevech.)
  • - Střevo je dále největším imunitním orgánem (Obsahuje 70% imunitních buněk organismu).
  • - Stav mikrobiomu ovlivňuje celkově naše zdraví, naši pamět, schopnost učit se, naše chování i duševní zdraví.

Mám zájem o nezávaznou konzultaci zdarma

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů