Jsem lidská bytost... 

Můj cíl: Každý den naplnit svůj den smysluplně a nejlépe jak dovedu. Abych když usínám, věděla, ten den stál za to! Protože nikdo z nás nemá jistotu, že zítra se opět probudí... 

Můj příběh

Večer když usínám, děkuju za prožitý den. 

Ráno, když se probouzím, děkuju, že mohu. 

Každý den vnímám jako veliký dar. Dar pohladit děti, nadechnout se, podívat se do slunce. Jsem vděčná, že můžu být vděčná. Každá den se snažím prožít smysluplně a naplno. Děkuju za ty nejobyčejnější věci, protože dneska vím, že ty mi ten den dělají nejkrásnější. 

Jsem vděčná za povinnosti, za úkoly, které každý den můžu plnit. Nejvíc jsem šťastná, že můžu být mámou úžasných dětí (i když znám chvíle, že nejkrásnější jsou když spí. :) )

To, co žiju, jsem si moc dlouho přála žít. A i když každý den není opravdu vždycky růžový, přesto stojí za to! 

Mám za sebou jako každý člověk těžké chvíle. Mám za sebou tak náročné období, že se mi o tom nechce ani psát. Jednoduše - cesta z oběti do tvůrce.

Pomohlo mi přestat řešit minulost, začít svůj život orientovat na přítomnost - budoucnost. Začít si tvořit svou novou budoucnost a svůj život.

Začala jsem na sobě skutečně pracovat. Nejen obcházet semináře, číst knihy, hlavou všechno vědět, ale začala jsem to skutečně praktikovat a žít. 

K tomuhle všemu mi velkou měrou pomohl networkmarketing, kterého jsem součástí. Obrovský akcelerátor a urychlovač osobního a podnikatelského rozvoje. 

Přijala jsem 100 % zodpovědnost za svůj život. Za to, že já svůj život utvářím. Jsem na cestě. A věřím, že ta cesta nemá konec... 

Sejdeme se na ní spolu? :) 

Zkušenosti a "znalosti" v kostce

  • Vystudovala jsem Základy humanitní vzdělanosti se zaměřením na politologii.
  • Absolvovala jsem tříleté teoretické vzdělání psychoterapie.
  • Mám za sebou mnoho seberozvojových kurzů a seminářů.
  • Jsem maminkou tří úžasných dětí.
  • Mou vášní je tanec (jsem oficiálně lektor tance).
  • Miluju cestování (několikrát jsem žila v zahraničí).
  • Baví mě péče o zahradu, četba a zbožňuju jen tak být na slunci.
  • Pracovně mám zkušenosti s koučováním a vedením lidí, s obchodem a poradenstvím. 

Co dělám

Střevní mikrobiom

Chcete řešit a konzultovat vaše zdraví? Zažívání, psychika, imunita, alergie nebo nejlépe prevence? Zdraví začíná ve střevech.

Více informací →

Networkmarketing

Tvořím spolupráci kvalitních a zajímavých lidí. Jsou vám blízká tato slova: zodpovědnost za život, sny, hojnost, touha se vzdělávat, spolupráce, finanční nezávislost?

Více informací

Relaxace dotekem

Péče o tělo, relaxace, pohoda, dostatek životní energie jsou základy našeho zdraví. Proto tyto dotykové techniky, kraniosakrální terapie, intuitivní masáž. Hýčkání a péče nejvyšší kvality

Více informací →

Nikdy se nevzdávej

Rozhovory s lidmi, co to nevzdali, od kterých se můžeme inspirovat. Je mi ctí je zpovídat. Vzdát to, je snadné. Vytrvat a dojít ke svým snům je to, proč jsme tady.

Více informací