Jsem lidská bytost... 

Můj cíl: Každý den naplnit svůj den smysluplně a nejlépe jak dovedu. Abych když usínám, věděla, ten den stál za to! Protože nikdo z nás nemá jistotu, že zítra se opět probudí... 

Můj příběh

Večer když usínám, děkuju za prožitý den. 

Ráno, když se probouzím, děkuju, že mohu. 

Každý den vnímám jako veliký dar. Dar pohladit děti, nadechnout se, podívat se do slunce. Jsem vděčná, že můžu být vděčná. Každá den se snažím prožít smysluplně a naplno. Děkuju za ty nejobyčejnější věci, protože dneska vím, že ty mi ten den dělají nejkrásnější. 

Jsem vděčná za povinnosti, za úkoly, které každý den můžu plnit. Nejvíc jsem šťastná, že můžu být mámou úžasných dětí (i když znám chvíle, že nejkrásnější jsou když spí. :) )

To, co žiju, jsem si moc dlouho přála žít. A i když každý den není opravdu vždycky růžový, přesto stojí za to! 

Mám za sebou jako každý člověk těžké chvíle. Mám za sebou tak náročné období, že se mi o tom nechce ani psát. Jednoduše - cesta z oběti do tvůrce.

Pomohlo mi přestat řešit minulost svůj život orientovat na přítomnost - budoucnost.

Začala jsem na sobě skutečně pracovat. Nejen obcházet semináře, číst knihy, hlavou všechno vědět, ale začala jsem to skutečně praktikovat a žít. 

K tomuhle všemu mi velkou měrou pomohl networkmarketing, kterého jsem součástí. Obrovský akcelerátor a urychlovač osobního a podnikatelského rozvoje. 

Přijala jsem 100 % zodpovědnost za svůj život. Za to, že já svůj život utvářím. Jsem na cestě. A věřím, že ta cesta nemá konec... 

Sejdeme se na ní spolu? :) 

Moje vize

Nádherný tým velmi kvalitních lidí, kteří vědí, že jejich život je o nich samých. Tvoření jejich života, tak jak chtějí. Lidé, kteří se učí, že život je o jejich smýšlení, o jejich aktivitě, o jejich vzdělávání. Každý tvoří své podnikání, ale vzájemně se inspirujeme a rosteme. Zároveň inspirujeme ostatní a pomáháme ozdravit střevní mikrobiomy tisícům lidí.