Meditace

Důležitá na cestě je vlastní praxe. V minulosti jsem pracovala jako terapeut, ale dostala jsem se v posledních letech této činnosti do fáze, kdy jsem sama neměla srovnaný vlastní život a řešila životy ostatních. Byla jsem skvělý teoretik, být tu pro ostatní, ale můj vnitřní život byl rozložený. S celou praxí jsem skončila.

Přišla mi do života má skvělá dcera a já zjišťovala nově, co je pro mě vhodného. Jako se cvičí svaly cvičením, tak i práce na sobě je pravidelný proces, který vede k celkové harmonii člověka. 

Ráda bych zde sdílela to, co sama používám a co mi funguje. Velmi mne inspiroval Joe Dispenza, jsem příznivcem Marka Dzirasy, Jiřího Ledvinky a potkala jsem za svůj život mnoho skvělých a zajímavých lidí, kteří mě obohatili a inspirovali.

Rozhodla jsem se to, co sama delší čas praktikuju a co mi funguje, sdílet s vámi.

 Vytvořila jsem si vlastní meditace skrze nasbírané zkušenosti a musím říct, že mi vyhovují svou jednoduchostí i délkou (mají max. 10 min). Za mě jsou zvládnutelné každý den. Dávám vám je k dispozici a to zcela zdarma.

Výsledky praktikování těchto meditací jsou úžasné. Nejlépe, když si je vyzkoušíte na vlastní kůži a dáte mi zpětnou vazbu, co se ve vašem životě změnilo. Mám nádherné zpětné vazby od lidí, jak moc je to pro ně uklidňující a nápomocné. Věřím, že to bude i pro vás.

Jen mé doporučení – stejně jako cvičíte svaly – jedno cvičení nic nespasí, tak ani jedna meditace ne. Je potřeba „trénovat“ pravidelně. Zkuste to a dejte mi vědět. Stojí to za to!

"Nezáleží, odkud jdete, ale kam směřujete!"

Meditace pro tvoření života, jaký chcete

Ujasněte si, co si přejete a dovolte si to prožívat v představách i emocích každý den. Tvořte svůj krásný život. 

Prožívejte emočně co nejčastěji každý den svoji budoucnost, jak ji chcete mít a budete ji takovou mít. 

Je zde pro to pomocník:  10 min naladění se na přítomnost a na život, který chcete utvářet.

Vložte svůj kontakt, meditaci Vám odešlu na Váš email 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů