• Malá "kuchařka", co vám usnadní život.
  • Osobní recepty na štěstí
  • Jak si ušetřit čas, peníze i trápení a dosáhnout co nejvíce radosti v životě :)
  • 31 stran plných inspirace

Nikdy neposílám spam. Čas od času vám pošlu další zajímavý obsah na email

V této on-line knížečce v jednoduchosti vyjevu vše, co jsem na své cestě pochopila a co znám. Ať to zjednoduší i ty vaše kroky :-*. Budu moc ráda za sdílení, jak se vám líbí :-*
Irena BrejchováAutorka
0
Stránek
0
Čtenářů
0
Fanoušků

Pro koho je ebook

  • Tento ebook je určen těm, kteří se nespokojí s málem a hledají jako já.
  • Pro ty, kteří touží po životě v radosti, v naplněnosti, v souznění se sebou.
  • Pro ty, kteří si chtějí užívat života, i když zrovna právě v tuhle chvíli se jejich život může nacházet od stavu radosti hodně daleko.

Co se v ebooku dozvíte

Co je vlastně štěstí?

Jak souvisí se štěstím naše vnitřní podstata - naše pravé já a co nám brání s ním ve spojení.

Bolesti a trápení

Jak na bolesti. 6 tipů, které vedou nejrychleji ze stavů zoufalosti, strachů, pochyb v různých situacích v životě. Ať už se jedná o vnitřní nepříjemné stavy, nefuknční partnerský vztah, nemoc, aj.

Vědomé tvoření svého života

Jak získat život, jaký chci. Klíč k tvoření své reality na základě odžitých zkušeností, které neuvěřitelně fungují.

Možnosti v životě

Jaké máme možnosti v životě. Co nám pomáhá a co naopak nefunguje.

Inspirace

Má osobní inspirace, co mě osobně pomohlo ke stavu "osvícení".

Sdílení

Nebuďte na ten život sami.

Co na to čtenáři

E-kniha se mi opravdu moc líbí. Je inspirující, vybízí mne k zamyšlení, co já vlastně chci. Momentálně mi i ukazuje další krok, co chci udělat. Za to moc děkuji.
Anička DlouháZdravotní sestra
Díky za Tvou knihu, je to napsaná naše Škola života s Tebou. Víc jsem ji procítila, než jen přečetla, protože jsi dala na papír to, co s námi děláš při osobních setkání. Já uvnitř sebe vím, o čem píšeš, protože to momentáně absolvuji, protože se učím být šťastná, už to sama cítím. Je možné, že před rokem bych krom úvodu neuměla uchopit nic z toho, co jsi napsala. Protože jsem si nedokázala připustit, že až tak jednoduché to je? A až takový jednoduchý návod na život nám stačí? Stačí! :-)
Maria Vodvářková Účetní
Děkuji za Tvou knihu. Už jen ten pocit, že na to nejsem sama, je mi velkou pomocí. A uvědomění, že si můžu přát a ty přání si vlastně změnit! Myslím, že se k tomu budu vracet. Je mi to blízké a srozumitelné. Sama vidím na Tobě tu změnu, takže je to prostě možné! Ze srdce děkuji a vážím si Tě a děkuji za všechny dary
Klára ŠafrováKadeřnice
Přečetla jsem Tvou báječnou knížku. Je naprosto SKVĚLÁ a BÁJEČNÁ. Zdá se to strašně jednoduché. Já vím, ono to i je. Jen se musím naučit důvěřovat a věřit sama sobě a zároveň se přestat hodnotit.Což je pro mne dost těžké. Ale moc se snažím a vím,že se TO stane mou součástí každodenního šťastného a spokojeného života.Moc děkuji a těším se na naše další setkání na semináři.
Míla
Inspirativní a moc hezky napsaná knížečka, jak žít šťastnější život a být v souladu se sebou, jak se vrátit k sobě, ke své přirozenosti;) . DOPORUČUJI. Pro osobní zkušenost a prohloubení pochopení doporučuji projít Školou života http://tvacesta.cz/skola-zivota/ u Irenky Brejchové :). Je to velmi ÚŽASNÁ BYTOST
Martina z Litvínovaúřednice

Jednoduché čtení plné inspirace a pomoci

Irena Brejchová

terapeut, lektor, snílek, který věří v neomezené možnosti každého z nás
Pomáhá lidem ke šťastnému a spokojenému životu, díky terapeutické technice emočního naciťování metodou JIH a skrze její neochvějnou lásku a víru v sebe a každého z nás. Inspiruje stovky lidí k lepšímu životu s úsměvem. Je spoluautorkou metody JIH, autorkou ebooku Tajemství šťastného života a projektů Tancem k sobě a Vydej se svou cestou. Je také součástí láskyplné firmy Centra obnovy životní harmonie, s.r.o..