Kosmetika TianDe

Zdraví a krása z Tibetu

Celý život mne především zajímala krása vnitřní a také to, abych se uvnitř sebe cítila dobře... Po čase mi začalo ale docházet, že je potřeba věnovat péči i čas mému tělu. A do života mi přišla kosmetika TianDe, která moje přání splnila. Fungující kosmetika, která má mnoho produktů pro zdraví z čínské medicíny za dostupnou cenu. Komfort, který si může dovolit téměř každý.

TianDe vzniklo v Altaji, v jedné z nejčistších oblastí tohoto světa. Bylinky jsou pěstovány zde, v energetickém místě Shambally. Sbírány jsou pečlivě v přesný čas podle lunárního kalendáře.

Produkty pro zdraví jsou v této oblasti také vyráběny. Sama jsem na tomto místě byla a byl to jeden z nejkrásnějších zážitků v mém životě.

TianDe má kvalitní produtky na krásnou hladkou pleť, zdravé, silné vlasy, zuby.  Bylinkové čaje, soli... Je to komplexní péče o tělo, i duši.

Do TianDe jsem se opravdu zamilovala, má neskutečně mnoho výhod, např. geniální přírodní ženské bylinné vložky, bylinné náplasti na bolest, dokonalé fungující šampóny, krémy na vrásky...

Do TianDe se zamiloval i můj manžel a vznikl eshop www.nakupuj-tiande.cz.