Kosmetika TianDe

Produkty z tibetsko-čínské medicíny TianDe působí nejen na těle fyzickém, ale pracují i s energetickým tokem člověka, zejména produkty pro zdraví (bylinkové náplasti na bolest, bylinkové gely, přírodní bylinkové vložky, aj.)

Podpora, péče a láska k tělu jsou velmi důležité.

Zdraví a krása z Tibetu

Celý život mne především zajímala krása vnitřní a také to, abych se uvnitř sebe cítila dobře... Po čase mi začalo ale docházet, že je potřeba věnovat péči i čas mému tělu. A do života mi přišla kosmetika TianDe, která moje přání splnila. Fungující kosmetika, která má mnoho produktů pro zdraví z čínské medicíny za dostupnou cenu. Komfort, který si může dovolit téměř každý.

TianDe vzniklo v Altaji, v jedné z nejčistších oblastí tohoto světa. Bylinky jsou pěstovány zde, v energetickém místě Shambally.

Produkty pro zdraví jsou v této oblasti také vyráběny. Sama jsem na tomto místě byla a byl to jeden z nejkrásnějších zážitků v mém životě.

TianDe má kvalitní produtky na krásnou hladkou pleť, zdravé, silné vlasy, zuby.  Bylinkové čaje, soli... Je to komplexní péče o tělo, i duši.

TianDe můžete nakupovat přímo přes náš rodinný eshop: www.nakupuj-tiande.cz, ale můžete si nechat zřídit i zákaznickou kartičku a získat o více než třetinu nižší ceny a další výhody. Ozvěte se mi, ráda Vám pomohu, i s produkty poradím.

Více informací o TianDe najdete na webu:

Máte zájem o kartičku TianDe?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů