Zbavte se negativních myšlenek

Vytvořila jsem Kurz Zbavte se negativních myšlenek.Sama jsem si musela ustát názory a postoje lidí, které jsem cítila, že to je další reklamní tah, tahání z lidí peníze a že to je další blábol.

Chci vám říct a vysvětlit, že není. Tento kurz Vás nezbaví nadobro negativních myšlenek, to ani možné není. Proč?

Protože jsme součástí kolektivního vědomí a prostě jak vy jste naladeni, tak přijímáte. Do hlavy se derou myšlenky. Problém je, že je vnímáte vážně a věříte jim. Je potřeba s nimi pracovat. Ale…

Sama vím, jak mne nejvíce v životě dokáže shodit to, když sama těmto myšlenkám naslouchám, uvěřím jim a sama sebe totálně znevážím a zastavím. Vím to moc dobře. Tento kurz a nápad vznikl ve chvíli, kdy jsem byla na dně, totálně zdevastovaná negativními myšlenkami. Cítila jsem se jak v depresi, na dně. Stalo se pro mne ale něco krásného. Sepnul se mi „jiný hlas“, hlas mé podstaty, mé duše a byl pro mne balzámem. Protože už jsem nevěděla kudy kam, začala jsem mu naslouchat. A cítila jsem, jak mi povoluje obrovské utažení těla, nervový systém a po těle se mi začíná rozlévat teplo. Dala jsem veškerou pozornost tomu hlasu, jak jsem jen mohla. A bylo pro mne světlo ve tmě. Došlo mi, že někteří lidé tohle neslyší, nebo nedůvěřují a přišel nápad tuhle možnost přinést pro ostatní. A především, podpořit ji metodou J.I.H – je to metoda, které jsem spoluautorkou, která vede člověka do jeho podstaty, duše, do božího potenciálu.

Negativní myšlenky jsou součástí kolektivního vědomí a našeho rozumu a pokud si v něčem nejsme jistí, nebo si nevěříme, o to víc myšlenky „zkouší“ nahlodávat naše rozhodnutí, naši víru v sebe, prostě je to takový šotek, kterého nesmíme brát vážně.

Bohužel často mu věříme a v našich životech začíná problém. Kurz zbavte se negativních myšlenek obsahuje nahrávky podpořené silnou energií, které vás vrací k vaší duši, vašemu božímu potenciálu a vaší podstatě. Jak ta zesílí, myšlenky, které nechcete budou jen malé mušky, které je lehké zašlápnout a pracovat s nimi. A o to jde :).

Důvěřujte tomu kurzu a poslouchejte nahrávky klidně mnohokrát. I když Vás od toho rozum bude zrazovat. Naopak, jste úžasní, skvělí a je na čase, abyste to sami viděli a hlavně cítili a vnímali.

Je to váš pomocník na vaší cestě. Více o kurzu najdete zde. Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte se na mne obrátit. Krásné dny vám přeji, s láskou Irena.

Irena Brejchová
Irena Marek Brejchová je žena, která objevuje život. Miluje metodu JIH, boha/vědomí/universum, samotný život. Jejím koníčkem jsou nádherné náramky z Bali, které zprostředkovává v České republice ZDE. Její vášní je kosmetika TIanDe. Více o Irče si přečtěte ZDE __________________________________________________________________________ __________________________________________________________________________
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.