Audio kurz Zbavte se negativních myšlenek

Zbavte se negativních myšlenek!

Sama vím, jak je těžké ustávat negativní myšlenky, které nikam nevedou, ale pořád se vrací a vrací a není ve vás síla, která by řekla STOP!

Kvůli tomu se ten vnitřní kritik v hlavě pořád spouští a ne a ne přestat…

Dobrou zprávou je, že v tom nejste sami. Pokud si právě připadáte nejnemožnější, nebo v situaci, kdy nevidíte řešení – řešení existuje!

 Občas je v tom naprosto každý člověk – jen někdo je v tom kratší dobu a někdo se v tom lopotí mnohem déle. Smutné je, když v tom člověk zůstává, protože si na ten nekomfort velmi zvykne a už se mu z toho ani nechce…

Věřím, že to není váš případ. Věřím, že chcete změnu, proto právě čtete tyhle řádky. Taky věřím, že je mnohdy jednodušší, když si necháte podat pomocnou ruku, a proto vznikl tenhle kurz.

Tento kurz nemá řešení na všechno, je to ale pomocná podaná ruka pro Vás.

Proč tento kurz?

Procházela jsem náročným obdobím, kdy mi jel v hlavě vnitřní kritik, samé myšlenky na to, jak jsem nemožná a měla jsem pro to tolik důkazů svého selhání. Pořád se mi linuly negativní myšlenky v hlavě, kterým jsem částečně věřila (proto taky mohly ke mne proudit). Nedokázala jsem je zastavit a cítila jsem se stále hůř.

Výsledek? Bylo mi čím dál hůř. V jednu chvíli se mi zapnul v hlavě „jiný hlas“ mého já – jiná frekvence myšlenek, která pro mne byla jak rajská hudba – bylo to, jak když se mi v hlavě přehrává nádherná myšlenková nahrávka, kterou bylo velmi důležité poslouchat a já díky tomu se začala cítit lépe!

Pokračovala i večer a já ležela v posteli a vnímala jsem tělem, jak na to reaguje celý nervový a tělesný systém – jak jsem krásně povolovala a ulevilo se mi! Byla to nádhera! A došlo mi, tohle je potřeba!!! Ne poslouchat toho kritika, ale tohle!! A pak když se člověk zpátky naladí na sebe, když ztichne ten "hlas" a probudí se opět cítění celého já i své duše, je mnohem jednodušší vědomě volit myšlenky a dávat si tam, co člověk sám chce!!

Takže – kdykoliv sesednete z „KONĚ svého života“ a začnete se utápět v negativních myšlenkách, které nikam nevedou, můžete si zapnout a vracet se k tomuto kurzu. Pomůže Vám nasednout na Vašeho „koně“ a volit si směr, který vy chcete!!!

Užijte si ho!

S láskou Irena Marek Brejchová

 

Co získáte?

  • V tomto kurzu najdete 13 párminutových audionahrávek. Každá audionahrávka se věnuje určitému důležitému tématu Vašeho života.
  • Důležitá témata: Pocit vlastní hodnoty, Zdravé sebevědomí, Zdravá sebedůvěra, Požehnání, Milost, Zdraví, Láska, Peníze, Hojnost, Práce, Životaschopnost, Minulost, budoucnost, přítomnost, Klíč k uzdravení
  • Kurz je opřen o metodu J.I.H., o metodu osobního rozvoje. Skrze tuto metodu je v nahrávkách nastavena úleva a podpora pro Vás.
  • Získáte naladění na sebe, úlevu, nová pochopení.
  • Kurz Vám bude neustále k dispozici a nahrávky si můžete pouštět dle Vaší potřeby znovu a znovu.
  • Každá nahrávka má opravdu pár minut, takže Vás to časově nezatíží.
  • Součástí kurzu jsou 2 bonusy, 2 témata: 1.) Oceňování 2.) Neřeš, co ostatní
  • V kurzu najdete překvapení ve formě dárku pro Vás.
Akční cena pro Vás
899 Kč
399 Kč
Součástí kurzu jsou 2 bonusy a dárek: 20% sleva na osobní konzultaci metodou J.I.H.

O mně

Jsem spoluautorkou jedinečné metody J.I.H.® Sama na sobě roky pracuji. Pracuji se svým myšlením, pocity, učím se vědomě tvořit svůj život. Je důležité si uvědomit, jak velkou sílu mají naše myšlenky a pocity. Někdy se vnitřním pádům nevyhneme. Díky nim rosteme. Život nám přináší spoustu situací a události... Nikdo z nás nemůže mít život "zmáklý", vždy přichází nové situace, skrze které se učíme a díky nim je život pestrý a zajímavý.  Někdy banální situace jsou schopny nás rozsekat, protože nám "brnknou" na naši slabinu. Někdy závažné situace ustojíme. Vše záleží na našem vnitřním světě...  Proto je důležité se učit vědomě se sebou pracovat a prožít tím mnohem kvalitnější a krásnější život. JIH život neuvěřitelně zjednodušuje.

Reference

Tento Audio kurz je skvělý. Během poslechu mi došlo spousta uvědomění ve vnímání sebe a situací v mém životě. Je mi sympatická forma kurzu – nahrávky si mohu pouštět u vaření, při tvoření nebo před spaním. Prostě kdykoliv mám chuť a vždy sáhnu po nahrávce, kterou zrovna potřebuji slyšet. Pokaždé mi u jednotlivých nahrávek dojde nové Jo-aha, a to je na tom naprosto úžasné. Moc Ti děkuji a kurz vřele doporučuji.

Martina Zelenická

Líbí se mi moc! Nedokážu to uchopit, ale miluju, že slova mnou naprosto prostupují. Nahrávky jsou pro mne pro každodenní použití. Kdykoli mám nepohodu, pustím si slova a naladím se na to, co chci.

Jana Brejchová

Děkuji za krásná, láskyplná a hladivá slova z tohoto Audio kurzu. Poslouchám kurz opakovaně a vždycky si v něm najdu něco nového, nový AHA moment, posun, pozitivní nadhled. Nahrávka je balzámem pro moji duši. Děkuji, že jsi kurz vytvořila.

Heli Polívková

Irenko, poslouchám ty Tvé nahrávky a chci Ti za ně z celého srdce poděkovat. Jsi báječná. Cítím z nich klid, pocit, že tu nejsem na trápení sama, ale hlavně úlevu... Jsou krásné a já děkuji, žes mi přišla do života.

Eva FertáľováZdravotní sestra