Zbavte se negativních myšlenek

 • Trápí vás negativní myšlenky?
 • Utápíte se v nesmyslech ve své hlavě?
 • Máte potíže s podceňováním?
 • Nevěříte si?
 • Nevíte, co s tím?

Myšlení je důležité, protože určuje, jak se cítíme, jak se vnímáme, jaký máme den, i celý náš život.

Sama jsem s tím měla obrovský problém a potřebuju s tím stále pracovat. To, co mi pomohlo, nabízím s podporou metody J.I.H vám.

Jak vznikl tento kurz?

Procházela jsem náročným obdobím, kdy mi jel v hlavě vnitřní kritik, samé myšlenky na to, jak jsem nemožná a měla jsem pro to tolik důkazů svého selhání. Pořád se mi linuly negativní myšlenky v hlavě, kterým jsem částečně věřila (proto taky mohly ke mne proudit). Nedokázala jsem je zastavit a cítila jsem se stále hůř.

Výsledek? Bylo mi čím dál hůř. V jednu chvíli se mi zapnul v hlavě „jiný hlas“ mého já – jiná frekvence myšlenek, která pro mne byla jak rajská hudba – bylo to, jak když se mi v hlavě přehrává nádherná myšlenková nahrávka, kterou bylo velmi důležité poslouchat a já díky tomu se začala cítit lépe!

Pokračovala i večer a já ležela v posteli a vnímala jsem tělem, jak na to reaguje celý nervový a tělesný systém – jak jsem krásně povolovala a ulevilo se mi! Byla to nádhera! A došlo mi, tohle je potřeba!!! Ne poslouchat toho kritika, ale tohle!! A pak když se člověk zpátky naladí na sebe, když ztichne ten "hlas" a probudí se opět cítění celého já i své duše, je mnohem jednodušší vědomě volit myšlenky a dávat si tam, co člověk sám chce!!

Takže – kdykoliv sesednete z „KONĚ svého života“ a začnete se utápět v negativních myšlenkách, které nikam nevedou, můžete si zapnout a vracet se k tomuto kurzu. Pomůže Vám nasednout na Vašeho „koně“ a volit si směr, který vy chcete!!!

Užijte si ho!

S láskou Irena Marek Brejchová

 

Proč tento kurz?

Připravila jsem pro vás Audio kurz Zbavte se negativních myšlenek.

Chcete změnu? Proto vám přináším tento kurz. Věřím, že je jednodušší, když si necháte pomoc. Sama vím, jak je těžké ustávat negativní myšlenky, které nikam nevedou, ale pořád se vrací a vrací a není ve vás síla, která by řekla STOP! Dobrou zprávou je, že v tom nejste sami! Pokud si právě připadáte nemožní, nebo jste v situaci, kdy nevidíte řešení – řešení existuje! V tomto kurzu najdete 13 důležitých životních témat pro Vás s nastavenou podporou a úlevou skrze energie.

Co získáte?

 • V tomto kurzu najdete 13 audionahrávek. Každá audionahrávka se věnuje určitému důležitému tématu Vašeho života.
 • Důležitá témata: Pocit vlastní hodnoty, Zdravé sebevědomí, Zdravá sebedůvěra, Požehnání, Milost, Zdraví, Láska, Peníze, Hojnost, Práce, Životaschopnost, Minulost, budoucnost, přítomnost, Klíč k uzdravení
 • Kurz je opřen o metodu J.I.H., o metodu osobního rozvoje. Skrze tuto metodu je v nahrávkách nastavena úleva a podpora pro Vás.
 • Získáte naladění na sebe, úlevu, nová pochopení.
 • Kurz Vám bude neustále k dispozici a nahrávky si můžete pouštět dle Vaší potřeby znovu a znovu.
 • Každá nahrávka trvá pár minut, proto Vás časově nezatíží.
 • Součástí kurzu jsou 2 bonusy, 2 témata: 1.) Oceňování 2.) Neřeš, co ostatní
 • BONUS:
  30 minut on-line sezení
 • V kurzu najdete překvapení, ještě jeden dárek pro Vás.

Kolik stojí?

Sama na sobě pracuji 13 let. Prošla jsem desítky kurzů, přečetla stovky knih. Stálo mne to statisíce korun. V životě nejsou ale důležité tak vědomosti, ale to, co má člověk skutečně odžité a jakou má vnitřní moudrost. To je k nezaplacení.

Miluju metodu J.I.H - není to žádná teorie. Je to skutečně ze života, opírá se o vnímání a cítění a pracuje s boží energií. Je opravdu jedinečná. Neznamená to, že bych v životě nic neřešila. Naopak, ale vím, jak s tím efektivně pracovat.

Vždy, když je mi v životě nejhůř, jsou to paradoxně stavy, které mne nejvíce poposunou.

Ale s metodou J.I.H je ten posun mnohonásobně rychlejší a efektivnější. Metoda J.I.H se opírá o duši a naši podstatu a dokáže člověka přivést k úlevě a dovést do své podstaty.

Skrze metodu J.I.H jsem "stáhla" i tyto informace - aby pomohly mne a je mi ctí, že Vám mohu tyto informace předat a pomoci i Vám.

Rozhodla jsem se, že ke kurzu přidám i 30 minutovou individuální konzultaci, kterou můžete využít pro Vaši pomoc.

 

Tak si to shrňme:

 • Získáte 13 audionahrávek a 2 bonusy v hodnotě 999,- Kč.
 • Absolvujete individuální on-line sezení v rozsahu 30 minut v hodnotě 1000,- Kč.

Minimální náklady 1999,- Kč

Dnes jen za
1999 Kč
499 Kč
Součástí kurzu jsou 2 bonusy a dárek!

Dárek pro vás: 30-ti minutová konzultace metodou J.I.H ZDARMA (v hodnotě 1000,- Kč) jen do konce října.

Reference

Tento Audio kurz je skvělý. Během poslechu mi došlo spousta uvědomění ve vnímání sebe a situací v mém životě. Je mi sympatická forma kurzu – nahrávky si mohu pouštět u vaření, při tvoření nebo před spaním. Prostě kdykoliv mám chuť a vždy sáhnu po nahrávce, kterou zrovna potřebuji slyšet. Pokaždé mi u jednotlivých nahrávek dojde nové Jo-aha, a to je na tom naprosto úžasné. Moc Ti děkuji a kurz vřele doporučuji.
Martina Zelenická
Líbí se mi moc! Nedokážu to uchopit, ale miluju, že slova mnou naprosto prostupují. Nahrávky jsou pro mne pro každodenní použití. Kdykoli mám nepohodu, pustím si slova a naladím se na to, co chci.
Jana Brejchová
Děkuji za krásná, láskyplná a hladivá slova z tohoto Audio kurzu. Poslouchám kurz opakovaně a vždycky si v něm najdu něco nového, nový AHA moment, posun, pozitivní nadhled. Nahrávka je balzámem pro moji duši. Děkuji, že jsi kurz vytvořila.
Heli Polívková
Irenko, poslouchám ty Tvé nahrávky a chci Ti za ně z celého srdce poděkovat. Jsi báječná. Cítím z nich klid, pocit, že tu nejsem na trápení sama, ale hlavně úlevu... Jsou krásné a já děkuji, žes mi přišla do života.
Eva FertáľováZdravotní sestra
Kurzík je takové pohlazení. Některé podkapitoly opravdu prociťuju hodně a otevírají mi oči! Pak si vždycky řeknu, ty jo, jaktože jsem to neviděla, vždyť jsem to žila a cítila, že tohle fakt nefunguje.
Eva MatulováUčitelka

Proč to vlastně dělám?

Protože mi jde o to, aby Vám kurz pomohl, skutečně Vám ulevil a poposunul. Sama znám, jak je těžké, když se v tom člověk "plácá" sám. Poznáte na vlastní kůži metodu J.I.H, kterou pak v případě potřeby můžete využít pro Váš další seberozvoj.

PTÁTE SE: JE TO PRO MNE?

Naprosto to chápu. Dnes je v nabídce spousta kurzů a jak můžete vědět, zda je tento pro Vás? Nejdůležitější věc, co se mi v životě vyplácí - následovat svůj vnitřní pocit, svou intuici (tedy, když ji cítím).

Pokud jí cítíte a cítítě, že ano, neváhejte. Někdy ale opravdu nevíme. Pokud si stále nejste jistí, dávám Vám níže malou ochutnávku úryvek z nahrávek.

V kurzu Vás čeká mnoho nahrávek podpořených metodou J.I.H. V akci máte nyní i 30 minut ZDARMA. Jen osobní sezení stojí 1000,- Kč. Vy ho máte teď v akci za půl a v ceně ještě kurz, který Vám umožní nové vhledy a Váš posun.

Věřím, že pokud jste dočetli až sem, není na co čekat. Přeji Vám krásné dny a těším se na Vás

Úryvky z nahrávek:

"Obviňuješ druhé, obviňuješ sebe, babráš se hlavou v situacích, které tolik bolesti Ti přináší. Analýzou toho, co je dobře a špatně, analýzou toho, jak to opravdu s Tebou je, ztrácíš Tvůj drahocenný čas…"                                                                                                 (Úryvek z nahrávky HODNOTA)

"Máš tendenci se srovnávat a získáváš dost pokřivený obraz sebe. Chvíli selhání, chvíli stav, kdy lepší pocit máš… Zdravé sebevědomí je stav, kdy neposuzuješ sebe ani ostatní. " (Úryvek z nahrávky ZDRAVÉ SEBEVĚDOMÍ)

"Vaše hlava, skrze kterou proudí Vaše zkušenosti i zkušenosti celé planety za miliony let, vám vytváří spoustu argumentů a tvrdí, co je možné a co možné není. Vytváří jasné konstrukty, kterým když věříte..."                                                                                              (Úryvek z nahrávky ZDRAVÍ)

O mně

Jsem spoluautorkou jedinečné metody J.I.H.® Sama na sobě roky pracuji. Pracuji se svým myšlením, pocity, učím se vědomě tvořit svůj život. Je důležité si uvědomit, jak velkou sílu mají naše myšlenky a pocity. Někdy se vnitřním pádům nevyhneme. Díky nim rosteme. Život nám přináší spoustu situací a události... Nikdo z nás nemůže mít život "zmáklý", vždy přichází nové situace, skrze které se učíme a díky nim je život pestrý a zajímavý.  Někdy banální situace jsou schopny nás rozsekat, protože nám "brnknou" na naši slabinu. Někdy závažné situace ustojíme. Vše záleží na našem vnitřním světě...  Proto je důležité se učit vědomě se sebou pracovat a prožít tím mnohem kvalitnější a krásnější život. JIH život neuvěřitelně zjednodušuje.