Vyrostla jsem, protože jste ve mne věřili!

Zasadili jsme strom – broskvoň. Byla malá, „vočůrávali“ ji naši psi a vypadala velmi nejistě. Dvakrát ji napadl i nějaký škůdce či plíseň – opravdu nevím, co to bylo – já zahrádkářka opravdu nejsem (mám teda doma i kytky v květináči, ale vydrží mi velmi silní jedinci).

Tady ta broskvička (broskvoň ji neříkáme) vypadala 50% na 50% a bez toho, aniž bychom jí dávali zvláštní péči (skoro žádnou), ona ta holka to fakt dala!! Přežila, nádherně se má k světu a teď nám poprvé dává i plody, broskvičky.

Vždy, když se na ten strom podívám, mám z něj takovou radost. Miluju ho. Je to prostě „jen“ strom, ale je nádherný. Miluju ho, jako náš dům.

Broskvičce se daří krásně a když letos dala první plody, šla jsem k ní a hladila jsem ji. Do hlavy mi přišlo: „Vyrostla jsem, protože jste ve mne věřili.“

Neposuzuji reálnost a pravděpodobnost těchto slov (to by bylo na jiné téma článku 😊), ale vykouzlilo mi to obrovský úsměv na tváři. Broskvičku zahrnujeme láskou, ono to jde prostě přirozeně.Samozřejmě ji musíme občas zalít a když je čas, tak zastřihujeme.

Ale došlo mi:

Kolik věcí v našem životě může přirozeně růst, jenom proto, že v to věříme!

A kolik věcí v našem životě uvadá, protože zde víra od základu chybí! Nebo…

Velmi často věříme, ALE v neúspěchy, v nesnáze, v nemoci, v to, že se naše situace nezmění.

Vše se mění, naše broskvička je toho živým důkazem 😊. A je jen na nás jak 😊.

Milujme a věřme v to nejlepší pro nás – ve zdraví, v hojnost, v nové možnosti, věřme v to, co děláme – a ono to poroste – jiná varianta není 😊.

 

Irena Brejchová
Irča Brejchová je životní kouč, lektor a vizionář, který věří v neomezené možnosti každého z nás. Pomáhá lidem ke spokojenějšímu životu, díky metodě osobního rozvoje emočního naciťování metodou JIH a skrze její neochvějnou lásku a víru v sebe a každého z nás. Inspiruje stovky lidí k lepšímu životu. Je spoluautorkou metody JIH, autorkou a Tancem k sobě. Její vášní je také přírodní kosmetika TIanDe. Více o Irče si přečtěte ZDE __________________________________________________________________________ __________________________________________________________________________
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.