Vánoce v létě

Poprvé trávím svátky v létě! Nikdy jsem si to neuměla představit. Miluju Vánoce a miluju vánoční čas. Miluju vůni svařáku a nádherný zvuk koled linoucí se z náměstí, kde svítí nádherný vánoční strom.

Miluju vůni cukroví a tu nádhernou vánoční atmosféru. Absolutně zbožňuju Vánoce. Méně už zbožňuju čas, kdy jsem přejedená, rozválená, i někdy přenávštěvovaná, když chceme stihnout lidi, co máme rádi.

Ale… Je to boží…

Letos trávíme čas opravdu jinak… Jaké to je mít Vánoce na Bali? 😊 Zvláštní! Hodně zvláštní… Minule jsme byli všichni v obýváku, zařízení pro regulaci teploty jelo na plné obrátky a někdo z nás prohlásil: „Nejdu ven, ten teplotní rozdíl mne praští!“ A já na to: „To je jasný! V prosinci to je velký výkyv!“ Hodně jsme se smáli! Když vás to horko vezme „po palici“.

Ale… Je to i trochu smutný, tak na hodinu bych se ráda teleportovala a nasála tu atmosféru českých Vánoc. Na Bali vánoční atmosféra žádná není. Krom občasné dešťové sprchy je prostě stále slunečno a krásně… A Balijci Vánoce neslaví. (Až na pár křesťanů, co drží americké zvyky.)

Místo jehličnanu ozdobíme náš listnatý pahýl vedle bazénu. A jídlo přizpůsobíme místnímu trhu. A maximálně si to užijeme!

Takže lidičky, užívejte nádherný čas českých Vánoc, upřímně, trošišku Vám je závidím! 😊

Irena Brejchová
Irča Brejchová je životní kouč, lektor a vizionář, který věří v neomezené možnosti každého z nás. Pomáhá lidem ke spokojenějšímu životu, díky metodě osobního rozvoje emočního naciťování metodou JIH a skrze její neochvějnou lásku a víru v sebe a každého z nás. Inspiruje stovky lidí k lepšímu životu. Je spoluautorkou metody JIH, autorkou a Tancem k sobě. Její vášní je také přírodní kosmetika TIanDe. Více o Irče si přečtěte ZDE __________________________________________________________________________ __________________________________________________________________________
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.