Co nabízím

Metoda J.I.H. - terapeutická metoda i nový životní styl.

Metoda J.I.H®:

Oficiální stránky metody JIH zde

Více o metodě ZDE

Všechny aktivity a projekty, které nabízím, jsou postaveny a opřeny o Metodu J.I.H®, které jsem spoluautorkou.

Zázrak po telefonu

Toto pojmenování vzniklo srkze jednoho mého klienta, který naši telefonickou konzultaci označil jako "zázrak po telefonu", a tak jsem to nechala :).

Čím dál více oblíbenější se u klientů stává terapie po telefonu (je možné volat i on-line). Je účinná jako osobní, šetří čas a nehraje zde roli vzdálenost. Stačí po domluveném termínu si zavolat. Já si Vás nacítím a začnu sundavat a čistit emoce, které jsou nesouladu s Vaší vnitřní podstatou. Opět se Vám uleví, nadechnete se a můžete pokračovat s úsměvem na tváři :).

"Naše telefonické rozhovory s Irenkou mi dávají sílu jít svou vlastní cestou, užívat si život na plné obrátky a bořit svá omezení. Cítí mé myšlenky, dokáže vystihnout přesně to, co se ve mně odehrává. Je skvělé, že mohu zavolat i mimo domluvené setkání a říci, co mě v tu danou chvíli trápí. Vidím, jak se můj život za poslední 3 měsíce zlepšil, zlehčil, posílilo se mi sebevědomí, jsem radostnější a veselejší. S Irenkou pracujeme po telefonu, protože dojíždět z Liberce by pro mě bylo náročné. Terapie po telefonu je pro mě skvělá, protože ušetřím plno času, mohu si v klidu sednout, relaxovat a nechat na sebe vše působit. Jsem moc ráda, že jsme se potkaly a mohu jen doporučit.
Helena P. z Liberce

Osobní práce metodou J.I.H®. Účinné pročištění emocí, které vás dovede do stavu vašeho vnitřního souznění, kdy můžete využít celý váš potenciál: v Praze a v Ústí nad Labem.

Irenko, jsi neuvěřitelná. Po tvé terapii v sobotu jsem si v autě cestou domů uvědomila spoustu věcí, které se mi seskládaly jako Rubikova kostka. Konečně jsem po dlouhé době zažila ten příjemný pocit nádhery života, jehož jsem já svědkem. Bylo to úlevné a motivující. Druhý den jsem jela k mamince, kterou jsem našla ve stavu apatie, bolesti a vypadala jako bych ji měla vidět naposled. Přesto jsem byla šťastná. Děkuji. Vznáším se, raduji se. Petra.
Petra ŘezníčkováPraha

27.1. 2017 - Nová Škola života

10 měsíční projekt na poznávání sebe samých. Skupinové "učení", podpora a pomoc na cestě poznání sebe a tvoření si života dle svých snů a tužeb, v nabídnuté možnosti přátelství, spolupráce a v přijetí s ostatními.

Škola života byla opravdu školou života, která se ve škole nedá naleznout. Je to neustálé poznávání, že život je opravdu krásný, upřímný a že vše, co se děje, se odehrává v nás. Z malé pesimistické hromádky, jsem vyrostla v sebevědomější ženu. A co víc, pořád na ní ještě chci pracovat a vědět, že všechno zvládnu, opřít se o sebe a ne o jiné, protože ten svět jsem já. Kompletně jsem změnila svůj život, uvolnila se v tom, co konečně chci a za tím si chci jít. Přeludy toho, co jsem předtím měla pocit, že byl můj život, bylo vzálené té kráse, kterou prožívám nyní, protože v tuhle chvíli si ji také dokáži dovolit a přijmout! Myslím, že nelze vyjádřit někdy slovy, co člověk na Škole života prožil, protože to chce prostě zažít. Věřit. Nebát se a vyjít ze své ulity. Někdy jsou ty ulity křehčí, než si myslíme :)
Tery Praha
ty a já

Poznání sebe samých a hlouběji metody J.I.H® pro osobní využití ve vlastním životě. Sebepoznání je cesta ke svobodě, k radosti, k sebelásce, k hojnosti. Předám a vysvětlím vše, co sama používám ve svém životě. "Chceš-li kráčet rychle, kráčej sám. Chceš-li dojít daleko, kráčej společně." Africké přísloví

Mám pro vás příležitost, jak zlepšit ten váš život. Ulevit vám a navíc vám dát jedinečný dárek. Dárek okusit a zjistit, kdo skutečně jste, abyste si dovolili pocítit svou hodnotu a výjímečnost právě vás samých.

Každý z nás je jedinečný, jen málo kdo z nás opravdu ví a cítí svou hodnotu.

Není větší síly v životě, než opření se o to, kým skutečně jsme a vlastní přijetí...

Chcete milovat vaši práci? I práce lze metodou JIH. A já nabízím rovnou spolupráci!

Práce metodou JIH®: zajímá vás více seberozvoj, ale také práce? Zabývám se přírodními produkty TianDe a nabízím formu spolupráce. Co to znamená? Můžete získat pracovní příležitost - podnikání sám na sebe s mou podporou a podporou skvělého kolektivu. Práci ve firmě TianDe dělám také metodou JIH. Co to znamená? S mnohem větší lehkostí, radostí, kdy práce není dřina. Vědomým tvořením vlastního života. Čistím vazby, čistím a podporuji energií, jsem prostě váš byznys kouč, kdy máte oporu při svém podnikání v TianDe. Více info o TianDe ZDE.