Škola života - škola lidství a hojnosti

Zlepši svůj životmetodou J.I.H®

Autorka tohoto jedinečného projektu je moje kolegyně a přítelkyně Jarka Matušková. Sama jsem před lety tím procházela, a tak jsem si ho zamilovala, že jsem u něj zůstala jako lektorka.

Jmenuji se Irena Brejchová, jsem terapeutka, lektorka a spoluautorka terapeutické metody J.I.H®. Pomáhám lidem zlepšit svůj život, protože neúnavně věřím v to, že život se může stát krásným.

Metoda J.I.H® je technika emočního naciťování, při které se sundavají hluboké emoční vrsty a zatížení. Člověku se ulevuje a umožňuje mu to být rychle více sám sebou.

Život může být fascinující možnost užívat si všeho kolem nás, poznávat sebe samé. Či se může stát i zoufalým přežíváním. Já přežívání moc dobře znám. Sama jsem byla jedničkou ve znevažování. Přišla jsem si jiná, ztracená, smutná, přecitlivělá. Rozhodilo mě tolik záležitostí v životě, vnitřní stabilita pro mě byl velmi často naprosto cizí pojem. Trápilo mě i hodně fyzických neduhů, přišla jsem si jak slabý článek "v řetězci".

  ALE: Rozhodla jsem se to před lety změnit a začala jsem na sobě intenzivně pracovat.

A výsledek? Dnes žiju podle svého niterného přání, můj sen se stal plně realitou.

Nyní je zde podobná, jednoduchá i dostupná příležitost pro vás:

Je čas dát na prvním místě v životě sebe.

Je zde pro vás Škola života - 10 měsíční cesta a práce na sobě. V malé skupince lidí, kde je dostatečné zázemí a soukromí pro vás. Je zde individuální péče a zároveň prostor pro budování důvěry a přátelství.

Probíráme postupně 10 témat:

 • JÁ A ENERGIE
 • JÁ A HOJNOST
 • JÁ A RODINA
 • JÁ A PARTNER
 • JÁ A PRÁCE
 • JÁ A ZDRAVÍ
 • JÁ A PENÍZE
 • JÁ A UČENÍ
 • JÁ A SVĚT

Školou života mi již prošly desítky lidí a všem se změnil a obohatil život.

A co na to říkají?

Jít či nejít? Tak jsem se v souvislosti se Školou života před nějakou dobou rozhodovala i já, a proto teď již mohu doporučit - také dát na intuici a jít :) Nebudete litovat. Škola života je pefektní pro každého, kdo chce hlouběji poznat sám sebe - své já, touhy své duše, pro toho, kdo by rád i přes strachy a obavy posunul své mantinely, překročil překážky a šel za svými sny, a žil ten život radostněji a ve větší harmonii. Je toho hodně, co člověk pod Irčiným vedením může získat, tak jen namátkou - větší životní nahled, uvědomění si priorit a zacílení na ně, lepší vztahy celkově, a co je nejdůležitější, lepší vztah k sobě samému. Ztratit může pouze strachy a obavy, čili nepřímá úměra v praxi – čím méně strachů, tím více radosti :) Mně osobně se i díky Škole vylepšila intuice, která už tedy nebyla špatná ani předtím, neb mě sem navedla a pomohla vykročit z mé komfortní zóny :)
Péťa z Ústí nad Labem
Irčo, chtěla jsem Ti moc poděkovat za školu živola, kterou jsem nedávno dokončila. Pomohla mi najít cestu sama k sobě, být vnímavější ke svému okolí, více si vážit sama sebe a pochopila jsem, že já si vytvářím svůj život. Naučila jsem se hmotnit svá přání a podařilo se mi sehnat zajímavou práci v přátelském a milém kolektivu. Vím, že se mám ještě hodně co učit a objevovat, ale teď vím jakou cestou se vydat. S láskou
Lucka z Teplic
..že je život krásný, víme... že život přináší i nepříjemné chvíle, víme... že náš život je jen náš, víme... že lidi jsou různí, víme... že nejsme dokonalí a děláme chyby a zakopáváme, víme... a víme toho hodně, jen jsme tak trochu cestou ztratili sami sebe, častokrát v dobré víře, že vždyť tak to má být... a stali jsme se součástí pro nás nepohodlného "přežívání"... i já jsem se musela dostat do slepé uličky, aby jsem začala intenzivně hledat SVOU cestu SVÝM životem a potkala jsem úžasné, láskyplné a trpělivé učitelky:-) Neuměla jsem si vůbec představit, co to bude ta ŠKOLA ŽIVOTA...pro mne je to postupný proces zbavování se vlastních okovů dosavadního vnímaní lidí, světa a hlavně sebe samé. Zbavuji se zloby, která je ve mně, ješitnosti, kterou si umím vychutnat, nemluvě o ublížení a sebelítosti, kterou si též dokážu vychutnat se sebetrýznivým požitkem:-( Neboť jsem přijala za svůj status službu rodině a práci a já ...já ..až pak...až všem bude dobře a o všechny se postarám, tak potom tam někde v dálce sama na sebe počkám a konečně si po tom všem budu užívat...Tak takto to, teď už to nejenže vím, ale TAK TO SKUTEČNĚ CÍTÍM, takto to už nechci....díky paní učitelce Irence:-))))))) a jejímu krásnému vyučování ve Škole života se učím žít:-)...že život je krásný, už to CÍTÍM:-)
Maja z Ústí nad Labem
Škola života byla opravdu školou života, která se ve škole nedá naleznout. Je to neustálé poznávání, že život je opravdu krásný, upřímný a že vše, co se děje, se odehrává v nás. Z malé pesimistické hromádky, jsem vyrostla v sebevědomější ženu. A co víc, pořád na ní ještě chci pracovat a vědět, že všechno zvládnu, opřít se o sebe a ne o jiné, protože ten svět jsem já. Kompletně jsem změnila svůj život, uvolnila se v tom, co konečně chci a za tím si chci jít. Přeludy toho, co jsem předtím měla pocit, že byl můj život, bylo vzálené té kráse, kterou prožívám nyní, protože v tuhle chvíli si ji také dokáži dovolit a přijmout! Myslím, že nelze vyjádřit někdy slovy, co člověk na Škole života prožil, protože to chce prostě zažít. Věřit. Nebát se a vyjít ze své ulity. Někdy jsou ty ulity křehčí, než si myslíme :)
Terka z Prahy
ŠKOLA ŽIVOTA aneb co se událo. Asi bych ze všeho nejvíce chtěla poděkovat za to, jak úžasná jsi, Irenko, v trpělivosti vysvětlit dané téma, které se probírá. Také jsem moc ráda za tu nekompromisně skvělou skupinu lidí, která se podařila dát dohromady. Za to, jak to tam proudilo,za to, jak jsme jedna druhou podporovaly bez předsudků a posuzování. To myslím, že je nenahraditelné a to bylo vždy to, co jako kdyby dokořenilo celé to naše setkáváni. Jsem holky opravdu nesmírně ráda, že jsem měla tu možnost vás potkat a sdilet s vámi jedno tady a teď v tom světaběhu. Také bylo a je moc pěkné vidět, jak rosteme a dovolujeme si sebe nepopřít.Jsem za školu života moc ráda. Také moc za to, jak rosteš do krásy TY, Irenko. Líbáme my - Petra s Dariou, zaručeně nejmladší účastnicí školy života.
Petra z Teplic

Jak setkání probíhá?

Setkáváme se 1 krát měsíčně 4,5 hodiny. Součástí setkávání je probírání daného tématu, zároveň reaguji na váš aktuální stav, co je právě pro vás potřebné. V rámci povídání pročišťuji vaše nepohodlí či trápení, se kterými přicházíte (metodou J.I.H®). Součástí toho je i společné sdílení, vzájemné poznávání a vnímání svého nitra, své podstaty. Nikdo není ale do ničeho nucen. Vše se děje zcela neinvazivně, v láskyplném a v nehodnotícím přístupu k vám.

Co získáte?

 • SEBE! Větší sebelásku, více přijetí a porozumění.
 • Poznáte uvolnění, radost ze života.
 • Pochopíte, že život je proud, který přináší radosti i starosti, ale budete mnohem lépe vědět, jak na to, abyste si ho dokázali užít!
 • Komplexně - zlepšení svého života
 • Uvědomění si více toho, co si přejete a chcete v životě
 • Naplněnější a šťastnější život
 • Rozvinete svůj potenciál a získate větší důvěru v sebe
 • Zlepšíte své vztahy - začnete tím nejdůležitějším - vztahem SÁM K SOBĚ
 • Poznáte nové podobně naladěné lidi
 • Zjistíte více o fungování emocí a energií
 • Rozvinete si více intuici a "šestý smysl"

Co ztratíte?

 •  Svá dogmata, strachy, paniky a zkostnatělé názory společnosti :)

Škola života v Mladé Boleslavi

Nově otevřená Škola života: 18. 5. 2019. V sobotu od 10.00 - 15.00

Cena v Mladé Boleslavi:

zápisné 2000 Kč a cena za jednotlivá setkání - na místě - 600 Kč

další informace na oficiálních stránkách Školy života ZDE

Více o mně ZDE