Regresní terapie nebo pomoc za 5 minut

Nedávno jsem četla článek o minulých životech. Psala ho paní terapeutka, zabývající se regresní terapií. Regresní terapie vrací lidi do minulosti a do minulých životů. Za svou praxi zažila hodně klientů, kteří v jednom z minulých životů skončili v koncentračním táboře. Nazvala je indigové děti „devadesátých let“ a symptomy těchto dětí.

Ten článek byl poměrně zajímavý a inspiroval mne k napsání tohoto. Sama jsem se musela pousmát, protože s některými pasážemi jsem rezonovala – s těmi na začátku.

Nejsem dítě 90. let, jsem trochu starší, ale do popisu jsem zapadala. Sama jsem si prožila prožitek z koncetračního tábora. Vybavil se mi vjem, kdy jsem poznala mojí přítelkyni a kolegyni Jarušku Matuškovou a seděla u ní na kurzu Automatické kresby diagnostické , při které se člověk učí uvolňovat emoce a ulevovat si pomocí kresby.

Při té kresbě jsem na chvilku cítila stav obrovské paniky, spouštěly se mi slzy. Nakreslila jsem si postavičku a objevil se mi obraz minulého života z koncentračního tábora – vyčistila jsem si to a okamžitě jsem pocítila obrovskou úlevu. Hlava mi nepobírala, jak je to možné, ale ta obrovská úleva byla naprosto hmatatelná, nešla popřít. A byla hned, aniž bych musela procházet regresními terapiemi, hodiny být v nějakém prožitku, navíc jsem cítila obrovské osvobození.

Vybavuje se mi, že jsem několika lidem později čistila podobný prožitek pomocí metody JIH – z koncentračních táborů, z poprav, z upálení, z různých ztrát…

Funguje to tak, že klient nemusí procházet těžkými situacemi, ale já se nacítím na klienta – vezmu na sebe jeho energii, jeho emoce a hledám příčinu jeho nepohodlí. A jdu mnohem hlouběji – do celé linie času. Opravdu se děje, že cítím např. zážitek z minulého života – kdy člověk ztratil celou rodinu a cítí dnes obrovské osamocení, které se mu ukazuje od dětství opuštěním otce, později opouštěním partnerů, atd.

Najdu příčinu a problém rovnou z jeho zápisu duše odstraním. Otvírá se mi jeho kniha života – a můžu narovnat jeho omezení, jeho bolesti a člověk, aniž by musel odžívat šílenosti, pocítí během pár minut úlevu.

Narovnám jeho energii a vrátím mu ji zpět – obnovenou – člověk vnímá teplo, úlevu, proudění energie, cítí klid, každý má jiné vjemy. Důležité je, že se vrací do své podstaty, do přirozeného nastavení boha, stejně jako při narození.

Stále slyším od klientů údiv, jak je možné, že je to tak rychlé. Ano, je to velmi rychlé. Je to cesta objevování a hledání nejdřív dvou a pak tří žen. Je to metoda JIH. Umí tolik věcí tak jednoduše, že se lidskému rozumu zdá ta jednoduchost divná.

Jak je možné záležitost, která člověka trápí třeba stovky let odstranit hned? Protože je už čas rychlejšího posunu. Planeta Země mění svoje vibrace a je načase se posouvat a chtít od života mnohem víc.  Žít v lásce, v pravdě, abychom na sobě pracovali a dovolovali si být šťastní. Život není vždy jen růžový, ale může být opravdu krásný. A je na čase převzít zodpovědnost za svůj život a kráčet do nového. Více o metodě JIH najdete zde.

Irena Brejchová
Irena Marek Brejchová je žena, která objevuje život. Miluje metodu JIH, boha/vědomí/universum, samotný život. Jejím koníčkem jsou nádherné náramky z Bali, které zprostředkovává v České republice ZDE. Její vášní je kosmetika TIanDe. Více o Irče si přečtěte ZDE __________________________________________________________________________ __________________________________________________________________________
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.