Šťastný život je možný

  • "Byla jsem frustrovaná, unavená, zničená."
  • Vždy ale ve mně byla naděje ve šťastný a spokojený život."
  • "Dnes už to není sen, ale realita."
  • "Je mi ctí pomáhat ke spokojenému životu i ostatním."

 

 

← O mně trochu jinak - Přoč dělám to, co dělám? To, co v textu níže nenajdete.

 

Text více o mých strachách a toho, co jsem musela překonat.

 

Život nebo smrt?

Jsem ženou, partnerkou, matkou syna a nevlastní dcery, přítelkyní, kolegyní, bohyní...  Také terapeutkou a Zlatou ředitelkou TianDe, ČR.

Miluji svůj život, za který jsem moc vděčná a užívám si ho plnými doušky. Žiji dnes naplněný život, ve který jsem už skoro ani nedoufala, a jsem moc šťastná. Děkuji za svou odvahu, že jsem na mé cestě vytrvala a kompletně překopala svůj život. I když to pro mě nebylo vůbec jednoduché.

Bývala jsem "šedá myš", která se bála vyjádřit na veřejnosti svůj názor. Tak mi záleželo na tom, co si o mně myslí druzí, abych naplnila očekávání druhých, aby mě ostatní brali a měli rádi... Co nejvíce jsem se obětovala pro druhé, že jsem kompletně ztrácela sebe. Dávala jsem přednost příteli, rodičům, studiu, práci, chtěla jsem být úspěšnou, něco dokázat... Ale sama jsem byla nešťastná, labilní, nemocná... 

Úplně jsem zapomněla na sebe...

...až přišla černočerná tma...  a v ní otázka:

Život nebo smrt?

A já se rozhodla... rozhodla se pro život, ale doufala, že bude vypadat jinak... Měla jsem nefungující vztah, psychicky rozloženou rodinu, nešťastné lidi kolem mě a neviděla jsem u nikoho, že by to mohlo být lepší. Avšak cosi ve mně lehounce svítilo - naděje, prosba, touha zakusit to i jinak... A já se vydala na cestu.

Věci a události by se nezměnily, kdybych se já sama nerozhodla pro změnu a nedala si cíl. Procházela jsem si mraky pochyb, strachů, frustrací. Avšak něco ve mně sílilo. Chtěla jsem být šťastná a žít spokojeným životem. Jenže co to vlastně znamená? Na to jsem hledala odpovědi po mnoho let. A o tohle poznání se dělím v E-booku Tajemství šťastného života.

Prošla jsem mnoha různými směry, co náš trh v sebepoznání nabízel. Od duchovních, esoterních po psychoterapeutické vzdělávání. Jenže... pořád to nebylo ono... Nechápala jsem, proč cítím po většinu času nepříjemné intenzivní emoce a jak to, že na to není nikde odpověď a bere se to jako "normální" a přirozené...

Hledala jsem a našla. Našla jsem dvě neskutečné osoby - Jarku Matuškovou a Hanku Mokrou z Centra obnovy životní harmonie, které se naprosto vymykaly lidem, které jsem potkala do té doby. Pokud jsem do té doby slyšela o bezpodmínečné lásce, tak teprve u nich jsem skutečně pochopila, co to znamená. Staly se mými učitelkami, přítelkyněmi a někým, kdo mi konečně porozuměl a vnímal svět podobně jako já a hlavně - otevřeně mě přijímal. Pomohly mi odkrýt a pojmenovat kus sebe, za který jsem se styděla. Zjistila jsem, že to je naopak přirozená součást všech lidí, jakýsi "šestý smysl", jen záleží, do jaké míry ho máme rozvinutý. A záleží na každém z nás, zda si ho chce rozvinout. 

Jenže o těhlech věcech "se nemluví". Tak jsem se bála otevřeně mluvit o Energii / o Bohu/ o Lásce/ o Univerzu, ale bez jakýchkoli náboženských či duchovních dogmat. Jenže - tohle je naší nejpřirozenější součástí nás samých. (Více o tom v ebooku Jak jsem se setkala s Bohem)

Holky mi ukázaly, že to, co v sobě schovávám a potlačuji, je naprosto v pořádku a já se sobě mohla otevřít.

Díky naší cestě, lásce a spolupráci vznikla metoda emočního naciťování J.I.H, jež nese v názvu naše křestní jména, ale zároveň pojmenování JASNÉ INFORMACE HNED.

Metoda J.I.H. nebere za "normální" zničující emoce. Naopak, umí s nimi na velmi hluboké úrovni pracovat a zároveň je i odstraní, až se člověk dostane do spojení se svým nitrem, se svým "pravým já". Když člověku už toto spojení zůstane, říká se tomu "osvícení". Lidstvo kolem osvícení vymyslelo spoutu nedosažitelných peripetií, cest, nauk... Ale on je to náš přirozený stav, jen je potřebné ho pod tím nánosem znovu objevit a žít...

Bude mi ctí posunout blíž k sobě samým i Vás.

A život? Není to fajn cesta za plněním svých snů?

Abyste si mohli zjednodušit tu vaši cestu, je zde můj e-book - ve 33 stranách soubor toho nejlepšího z mého poznání. Více v Tajemství šťastného života.

Zajímá Vás více fyzická cesta a péče o sebe, i čínská medicína? Zde Je TianDe (nejen kosmetika)

Tak jsem překonala sebe samu a povídám veřejně o své niterné záležitosti - téma Co je to bůh?