Seminář:

1. Poznej svou podstatu

Seminář:

2. Poznej svou jedinečnost

2 semináře na rozvoj a poznání Vás samých

Jsem Irena Brejchová, terapeut, lektor, spoluautor terapeutické metody J.I.H® a pomáhám lidem ke spokojenému životu. Miluju "rozsvěcení" lidí, kdy se ze zašedlých povadlých tváří stávají zařivé a charismatické osobnosti, které milují svůj život.

Mám pro vás nyní příležitost, jak zlepšit ten váš život. Ulevit vám a navíc vám dát jedinečný dárek. Dárek okusit a zjistit, kdo skutečně jste, abyste si dovolili pocítit svou hodnotu a vyjímečnost právě vás samých.

Každý z nás je jedinečný, jen málo kdo z nás opravdu ví a cítí svou hodnotu.

Také se vám někdy stává, že vám vaše mysl neustále říká něco proti vám samým?

Také máte někdy devastující sebekritické myšlení? 

Tak dlouho jsem "zápasila s tím", že jsem viděla především na sobě své selhání, své nedostatky a hlavně to, co u mě nefunguje... Byla jsem si schopna říkat, co jsem udělala špatně a vyčítat si to. Co jsem řekla špatně, že jsem měla říct něco jiného.

Vedle mnoho úspěchů, které byly pro mě samozřejmostí, jsem viděla ty neúspěchy - které byly pro mě znatelné.. Srovnávala jsem se s těmi nejlepšími a měla pocit, že nemůžu v životě uspět... Vždyť nic pořádně neumím, neznám, jsem nezajímavá, nijak nevyčnívám a nikdo o mě nezakopne...

Byly chvíle, kdy jsem byla spokojená, ale pak přišly stavy, kdy bych se nejradši někam zahrabala na dalších 100 let.

Když už mi bylo dobře, přišly za nějakou dobu myšlenky, že ostatní lidé nejsou šťastní, tak přece nemůžu já... Na výčitky a kazení si vlastního žití jsem byla mistr... (A umím to i dnes)

Bez toho posuzování se ale žije taaak krásně a svobodně!! A když navyklosti přijdou, je potřeba vědět, jak s tím pracovat.. A je potřeba s tím neustále pracovat, protože tyto navyklosti mají tendenci se vracet.

Znáte to u sebe taky???

Umíte vnímat a vidět to, co u vás nefunguje? Jste schopni si říkat, co jste řekli či udělali špatně? Umíte se zhodnotit i zdárně "podkopnout"? :)

Troufám si říct, že u nás, v naší kultuře máme problém vnímat a vidět svou skutečnou hodnotu.

 • Vidíme, co jsme udělali špatně, co říkáme špatně, v čem selháváme... Umíme se neskutečně trestat.
 • Umíme sebe samé zastavit na cestě ke štěstí...

Tím, jak sami sebe vnímáme, tak ovlivňujeme celý svůj život - své zdraví, svou práci, své finance... Jak moc se přijímáme či nepříjímáme, je v našem životě naprosto rozhodující...

Sama jsem si prošla tím, jak můj život se neuvěřitelně změnil, když jsem já změnila postoj sama k sobě. Když jsem sebe samu více přijala.

Jsem svědkem proměny řady lidí a jejich životů, se kterými jsem pracovala, či pracuji. Je pro mě neskutečným zahřátím u srdce vidět, jak má práce s metodou J.I.H® smysl. 

Jak to změnit?

 • Co skutečně zažít a dovolit si intenzivně pocítit přijetí a pocit, v čem jste dobří?
 • Co slyšet skutečně své vlastní klady a svou skutečnou hodnotu?

Zrušíme vaše omezení, vaše strachy, vaše bolístky, kdy se bojíte podívat na vaše kladné já, kdy si i nechcete odpustit...

Dovolíte si podívat se na sebe novým pohledem. Očima lásky...

Celý seminář je opřen o metodu J.I.H® - emoční naciťování, které jsem spoluautorkou. Tato metoda sundává programy mysli (i kolektivní mysli), cizí zatížení, traumata v celé linii času. Tento seminář je jedinečný, nevím, zda ho vůbec v tomto roce ještě budu opakovat.

Budete odcházet spokojení, v nádechu a s radostí v očích, že poznáte sebe samé v novém světle, budete se skutečně cítit, v uvolnění a úlevě.

Jedna klientka mi napsala, že po semináři cítila úlevu, i si připadala odpočatá jako po dovolené... Dovolte si změnu...

Irenko, děkuji, neboť po práci s vámi se mi otočil celý život o stoosmdesát stupňů k lepšímu. Našel jsem skvělou přítelkyni, koupil jsem dům a jsem prostě šťastný. Jste vyjímečná bytost, moooooc vám děkuji.
Martin
Irenko, jsi neuvěřitelná. Po tvé terapii v sobotu jsem si v autě cestou domů uvědomila spoustu věcí, které se mi seskládaly jako Rubikova kostka. Konečně jsem po dlouhé době zažila ten příjemný pocit nádhery života, jehož jsem já svědkem. Bylo to úlevné a motivující. Druhý den jsem jela k mamince, kterou jsem našla ve stavu apatie, bolesti a vypadala jako bych ji měla vidět naposled. Přesto jsem byla šťastná. Děkuji. Vznáším se, raduji se.
Petra

Co získáte?

 • Svobodu, úlevu a větší nezávislost
 • Nacítím se na vaši podstatu a povím vám důležité informace přímo pro vás.
 • Poznáte sebe v novém světle, pocítite sebe, svou hodnotu, to, jací skutečně jste.
  (Když necítíme lásku a jistotu v sobě, máme tendenci záviset a lpět na druhých... To nás vede k další nespokojenosti a k nepohodlí.)
 • Informace o pravém a nepravém já - rozdíl mezi tím, kdo skutečně jsme a kdo si myslíme, že jsme
 • Jak funguje náš rozum a jak funguje naše duše
 • Co nám brání vnímat naše vnitřní já - rovnou to i vyčístíme a odstraníme metodou J.I.H®
 • Získáte uvolnění, radost, spojení se sebou.
 • Poznáte sebe samé v novém světle, v novém úhlu pohledu, očima lásky
 • Navíc: dostanete informace, jak se sebou nadále pracovat
 • Jako BONUS ode mne dostane Audio Kurz v hodnotě 899,- Kč jako dárek

 

Pro koho jsou tyto semináře?

Pro toho, kdo chce ve svém životě něco měnit... Měnit sebe. Poznat se, získat úlevu, zároveň získat zodpovědnost za svůj život a učit se sebou pracovat...

Pokud máte pochybnosti, zda to je po vás - klidně mi napište. Pokud vás to láká a rezonuje to s vámi - neváhejte...

Není větší síly v životě, než opření se o to, kým skutečně jsme a vlastní přijetí...

První seminář: Poznej svou podstatu - získáte informace a poznáte své skutečné já. Každý z nás jsme ve své podstatě nádherní, plní darů a možností. Je na čase je objevit a čerpat z nich. Co nám brání v naší přirozenosti? A jak se v ní udržet? To vše a mnohem více na kurzu.

Po kurzu budete zpracovávat a odžívat nové. Budete mít k dispozici možnost konzultace po telefonu se mnou a jako dárek dostanete Audio kurz, skrze který získáte další poznání a uvědomění.

Na druhém POZNEJ SVOU JEDINEČNOST se zaměříme na podstatu každého z vás, který se jako boží otisk transformuje do Vaší jedinečnosti. V čem jsou Vaše silné stránky? Na co se máte u sebe zaměřit? Na to se podíváme skrze metodu J.I.H, abychom stáhli informace přímo pro Vás.

 

Získat a propojit se se svou pravou podstatou bez masek a her - má cenu zlata!

Cena za 1 seminář 2000 Kč

Akční CENA za oba semináře 3500,- Kč

V ceně semináře máte možnost 2 krátkých telefonických konzultací v hodnotě 1000 Kč, Audiokurz Zbavte se negativních myšlenek jako dárek.

Tento kurz se konal v Praze, byl naprosto naplněn a měl úspěch. Protože jste mělI přání uspořádat tento kurz i v Ústí nad Labem, moc ráda vám vyjdu vstříc:

Mám zájem o kurz:

Co s sebou?

Svačinu, papír, tužku a pastelky :)

Těším se na vás

 

Možné se přihlásit ještě:

Těším se na vás,

Irena Brejchová: ZDE více o mne