Osobní sezení metodou J.I.H®

Metoda J.I.H® znamená Jasné informace Hned, které získám emočním nacítění na klienta.

Je to velmi rychlá, úlevná a účinná pomoc na cestě životem. V čem je tak vyjímečná?

  • Cítěním, pojmenováním a odstraněním vnitřního nepohodlí Vás navrátím do Vaší vlastní podstaty.
  • V tu chvíli cítím Vaše emoce, které Vám brání v plném prožívání kvalitního života. Jdu do příčiny dané emoce, pohybuji se v celé linii času (v minulých, budoucích životech, v astrálním nastavení), pojmenuji je a odstraním. Jdu takto po "emočních vrstvách", až k přirozené podstatě.
  • Opírám se o své tělo, o pocity a vjemy, které mi přichází přímo ze Zdroje. Tato technika je velmi intuitivní a opírám se o neutralitu, o energii boha (pravdy a lásky), bez jakéhokoli hodnocení a posuzování. V laskavosti a jemnosti k Vám.

Na co je účinná?

  • Metoda J.I.H® navrací člověka do jeho vlastní přirozenosti.
  • Řeší psychické (strachy, paniky, deprese, únavy), psychosomatické i částečně fyzické obtíže (příčiny nemocí, urychluje uzdravení).
  • Velmi účinná je na řešení vztahových záležitostí, ať už partnerských či rodinných.
  • Celkově je úžasná na celkový seberozvoj a posun člověka k sobě samému. K většímu sebevědomí, sebelásce a k užívání si života.

Kde je konzultace se mnou možná?

Nejraději využívám on-line spojení. Je to rychlé, účinné a velmi efektivní.

Doba sezení je 60 min, v rámci ceny jsou 2 krátké konzultace v průběhu měsíce

Cena sezení je 1500 Kč

Objednání je možné přes formulář níže, zprávu na telefonní číslo: 778 08 99 10 či e-mail: i.brejchova@seznam.cz

POMOC A ROZVOJ PRO VÁS

Může to být i jednodušší.

Osobní konzultace

Úleva, pomoc i nový směr pro Vás. Osobně či po telefonu projdeme všechny důležité oblasti Vašeho života.

Škola života

Projekt pro Váš posun v životě. Prohlubte svou intuici, cítění i vlastní moudrost.

Tancem k sobě

Rozviňte sebe skrze tanec. Uvolníte své tělo, duši skrze Vám naprosto přirozený pohyb.

Co o mé práci říkají klienti:

Irenko, jsi neuvěřitelná. Po tvé terapii v sobotu jsem si v autě cestou domů uvědomila spoustu věcí, které se mi seskládaly jako Rubikova kostka. Konečně jsem po dlouhé době zažila ten příjemný pocit nádhery života, jehož jsem já svědkem. Bylo to úlevné a motivující. Druhý den jsem jela k mamince, kterou jsem našla ve stavu apatie, bolesti a vypadala jako bych ji měla vidět naposled. Přesto jsem byla šťastná. Děkuji. Vznáším se, raduji se.
Petra Praha
Vždycky jsem velice obdivovala s jakou jednoduchostí dokážeš pojmenovat hluboké věci a energie, které člověk cítí. Jednoduše, když se spolu dostáváme k jádru, dokážeš uhodit hřebíček na hlavičku. Jsem nesmírně ráda za tu upřímnost a otevřenou ochotu pomáhat, ovšem tak, aby člověk vždy vědomě uviděl, co žije a kde se zadrhává. Pomohla jsi mi v těžkých chvílích, kdy jsem ztrácela sama sebe a dovolila si díky Tvé pomoci vrátit se zpět k sobě. A za to Ti a Tvé práci patří velký dík. Jsi pro mě jasným ukazatelem toho, že lze jít k poznání svobodně a bez utrpení.
Petra Teplice
Tak dlouho bez práce Dobrý den, Irenko:) jen Vám chci říct,že jste úžasná. Fakt jste mi pomohla si hodně věcí srovnat a díky tomu právě teď jedu z pohovoru, který jsem vyhrál a mám tedy novou práci:) děkujuuuuuu:)
Petr Němeček z Ústí nad Labem
Irčo, chtěla jsem Ti moc poděkovat za minulé sezení. Je mi moc hezky. Daří se mi. Spadlo ze mě to těžké břemeno práce (po vnitřním rozhodnutí, že chci skončit). Ale paradoxně se i daří obchod :). Lidi mi sami volají. Jsem spokojená s rodinou. Děti jsou báječní. Uvidím, jak to bude pokračovat. Tobě velké díky.
Verča Ústí nad Labem

Více o metodě J.I.H® si přečtěte na oficiálních stránkách: