Osobní sezení metodou J.I.H®

Metoda J.I.H® znamená Jasné informace Hned, které získám emočním nacítění na klienta.

Je to velmi rychlá, úlevná a účinná pomoc na cestě životem. V čem je tak vyjímečná?

  • Cítěním, pojmenováním a odstraněním vnitřního nepohodlí Vás navrátím do Vaší vlastní podstaty.
  • V tu chvíli cítím Vaše emoce, které Vám brání v plném prožívání kvalitního života. Jdu do příčiny dané emoce, pohybuji se v celé linii času (v minulých, budoucích životech, v astrálním nastavení), pojmenuji je a odstraním. Jdu takto po "emočních vrstvách", až k přirozené podstatě.
  • Opírám se o své tělo, o pocity a vjemy, které mi přichází přímo ze Zdroje. Tato technika je velmi intuitivní a opírám se o neutralitu, o energii boha (pravdy a lásky), bez jakéhokoli hodnocení a posuzování. V laskavosti a jemnosti k Vám.

Na co je účinná?

  • Metoda J.I.H® navrací člověka do jeho vlastní přirozenosti.
  • Řeší psychické (strachy, paniky, deprese, únavy), psychosomatické i částečně fyzické obtíže (příčiny nemocí, urychluje uzdravení).
  • Velmi účinná je na řešení vztahových záležitostí, ať už partnerských či rodinných.
  • Celkově je úžasná na celkový seberozvoj a posun člověka k sobě samému. K většímu sebevědomí, sebelásce a k užívání si života.

Co dál?

Jsou lidé, kterým sezení vyřeší daný problém, uleví se jim a nemají potřebu nadále se sebou více pracovat. Ty, které práce zaujme a chtějí se více posunout k sobě samým a vědomě si začít tvořit a užívat svůj život, k tomu jsou k dispozici další projekty a semináře metodou JIH. Sama se věnuji těmto projektům.

Škola života - škola lidství a hojnosti

Škola života II.

Automatická kresba diagnostická

Tancem k sobě

Kde je konzultace se mnou možná?

V Ústí nad Labem (po domluvě i v Mladé Boleslavi). Velmi často klienti využívají telefonické sezení či skype konzultaci, kde nehraje roli vzdálenost.

Doba sezení je 60 min.

Cena sezení je 1000 Kč

Objednání je možné přes formulář níže, telefonní číslo: 778 08 99 10 či e-mail: i.brejchova@seznam.cz

Co o mé práci říkají zákazníci

Irenko, jsi neuvěřitelná. Po tvé terapii v sobotu jsem si v autě cestou domů uvědomila spoustu věcí, které se mi seskládaly jako Rubikova kostka. Konečně jsem po dlouhé době zažila ten příjemný pocit nádhery života, jehož jsem já svědkem. Bylo to úlevné a motivující. Druhý den jsem jela k mamince, kterou jsem našla ve stavu apatie, bolesti a vypadala jako bych ji měla vidět naposled. Přesto jsem byla šťastná. Děkuji. Vznáším se, raduji se.

Petra Praha

Vždycky jsem velice obdivovala s jakou jednoduchostí dokážeš pojmenovat hluboké věci a energie, které člověk cítí. Jednoduše, když se spolu dostáváme k jádru, dokážeš uhodit hřebíček na hlavičku. Jsem nesmírně ráda za tu upřímnost a otevřenou ochotu pomáhat, ovšem tak, aby člověk vždy vědomě uviděl, co žije a kde se zadrhává. Pomohla jsi mi v těžkých chvílích, kdy jsem ztrácela sama sebe a dovolila si díky Tvé pomoci vrátit se zpět k sobě. A za to Ti a Tvé práci patří velký dík. Jsi pro mě jasným ukazatelem toho, že lze jít k poznání svobodně a bez utrpení.

Petra Teplice

Tak dlouho bez práce Dobrý den, Irenko:) jen Vám chci říct,že jste úžasná. Fakt jste mi pomohla si hodně věcí srovnat a díky tomu právě teď jedu z pohovoru, který jsem vyhrál a mám tedy novou práci:) děkujuuuuuu:)

Petr Němeček z Ústí nad Labem

Irčo, chtěla jsem Ti moc poděkovat za minulé sezení. Je mi moc hezky. Daří se mi. Spadlo ze mě to těžké břemeno práce (po vnitřním rozhodnutí, že chci skončit). Ale paradoxně se i daří obchod :). Lidi mi sami volají. Jsem spokojená s rodinou. Děti jsou báječní. Uvidím, jak to bude pokračovat. Tobě velké díky.

Verča Ústí nad Labem