","sameAs":["https://www.facebook.com/irena.brejchova.3"]}]}

Hrát sám se sebou hry a stát na místě

Snad skoro každý z nás je zvyklý sám se sebou hrát hry. Většinou to ani neví, protože jsou jeho každodenní součástí. Hry, kdy něco cítíme, ale ze strachu nebo z nějakého jiného důvodu to popřeme. Je to zdánlivě jednodušší popřít, dělat, že to není, než čelit strachu z překonávání nových výzev a chození do neznámých vod…

Raději zůstáváme v komfortních zónách navyklostí, které si obkecáváme. Někdo zůstává nespokojený ve vztahu a říká si, že to přece není tak strašný, někdo zůstává nespokojený v práci a svádí to na pracovní trh.

Někdo by rád řekl otevřeně svůj postoj lidem, ale brzdí se, protože má strach, jak by vypadal a jak by ho ostatní vzali, tak mlčí a obkecává si to, že třeba to není potřeba ještě říkat, nebo nenazrál ten čas… Nebo to nemá tu hodnotu.

Já sama jsem zjistila a zjišťuju u sebe tolik her rozumu, hrála jsem je se sebou tak dobře, že mne to opět málem stálo život. Je to takový hlásek – polemika sama se sebou, že přece nevadí tohle a že takhle to stačí a nacházení výmluv – PROČ TO VLASTNĚ TAK JE…

Jenže s každým takovým ústupkem a s každým kývnutím na takovou hru v sobě nás to stojí kus sebe, kus svého vnitřního štěstí. Až jsme zahlceni v těchto hrách a máme ještě iluzi, že je to přece dobrý!

Život je především o upřímnosti každého z nás sám k sobě. Život každého z nás není o těch druhých, ale jenom a jenom o nás – můžeme se zlobit na druhé, obviňovat druhé, ale odpověď každého z nás je zas a jenom v nás. Proč se to děje? Kde jsem na sebe zapomněl? Každý z nás můžeme životu pokládat otázky, jaké potřebujeme a NEVYMÝŠLET odpovědi, ale nechat je k nám přijít.

Skrze někoho, skrze knihu, skrze terapii, skrze intuici, skrze myšlenky, které nám prostě jako informace najednou přijdou a nám dojde: JO-AHA.

Miluju metodu JIH – jasné informace hned a ještě k tomu skrze emoční naciťování. Je to báječná kombinace, kdy nám chodí informace, ale zároveň pocity přes tělo fyzické a to je kombinace nádherná, kdy prostě to uvnitř sebe cítíme a víme, že to nejde nijak obkecat. A pokud si to člověk obkecá u sebe – druzí, co umí metodu JIH – těm to neobkecá 😊.

Tato metoda je báječná pro pomoc druhým, dokáže divy, poskytuje obrovkou úlevu, narovnává životy, ale je nádherná zejména pro pomoc sobě, kdy cítíme, vnímáme a můžeme čerpat informace pro sebe a jít tak přes různé hry rozumu a ega a učíme se jít k sobě čistě, upřímně a pravdivě. Zároveň s obrovským porozuměním a láskou. Na to jsem zas v poslední době zapomněla a co se dělo – to si někdy zaslouží samostatný článěk :).

Miluju JIH a miluju svůj život. Kdo jste vnímavější, tak JIH obrovsky moc doporučuji, protože je to velká podpora pro tělo, duši, vás jako celek a hlavně, celkově se celý život obrozuje. Dá se použít v podnikání, ve vztazích, prostě ve všech oblastech života. Sama se ji učím používat i ve svém celém pracovním životě a práci v TianDe. Prostě v normálním běžném žití.

Život je krásný, někdy fakt bolí, zejména, když jdeme proti sobě a potřebujeme pochopit kde… Ale s jihem to pochopení je opravdu rychlé a člověk na to není sám.

Pojďme sami k sobě být co nejupřímnější – každý sám k sobě a pak i k druhým… Každému se bude neuvěřitelně ulevovat… A tahle cesta? Je neustálá změna, neustálý rozvoj – je o možnostech, o tvoření. Neustále bude pokračovat. Krásný den všem.

Irena Brejchová
Irča Brejchová je životní kouč, lektor a vizionář, který věří v neomezené možnosti každého z nás. Pomáhá lidem ke spokojenějšímu životu, díky metodě osobního rozvoje emočního naciťování metodou JIH a skrze její neochvějnou lásku a víru v sebe a každého z nás. Inspiruje stovky lidí k lepšímu životu. Je spoluautorkou metody JIH, autorkou a Tancem k sobě. Její vášní je také přírodní kosmetika TIanDe. Více o Irče si přečtěte ZDE __________________________________________________________________________ __________________________________________________________________________
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.