Dopis pro Boha! :)

Můj Bože… 🙂

sea-1377712_1920

Děkuji Ti, za můj život. Děkuji Ti za to, že jsem živá a zdravá, protože víc než dřív si uvědomuji, že to není vůbec žádná samozřejmost.

Děkuji Ti za zdravé a krásné děti a rodinu, kterou mám. Děkuji Ti za báječné přátelé, mého muže a lidi, které mám kolem sebe. Někdy fňukám a přijdu si na dost věcí sama. Ve skutečnosti mám báječnou rodinu a nádherné láskyplné přátelé, kteří jsou pro mne také rodinou.

Někdy fňukám a nadávám na práci, ale mám nádherné tvořivé činnosti s TianDe a JIHem. Každý den není ideální, ale každý den za to fakt stojí.

Děkuji Ti za jeden z nejtěžších roků v mém životě. Ne, nechci to opakovat. Ale, mám radost a důvěru – pokud se chovám jako kráva a jdu proti sobě – nenecháš mne v tom a ukazuješ mi směr. Jak změnit život, než přes nepříjemnosti? Když by mne to nebolelo, nevěděla bych, že je něco špatně a že potřebuju změnu.

autumn-3009880_1920

Děkuju Ti za to, že ztrácím iluze. Iluze, že musím být neustále dokonalá a Tvoje kopie zde na Zemi – není to legrace a opravdu rozum mi dává zabrat. Došlo mi, že jsem na sebe příliš přísná.

Děkuji, že ztrácím iluze, že musím být nejlépe neustále ve vnitřním klidu a vnitřním štěstí – no, zjišťuju, že to fakt pořád nejde a možná proto je to také pestré a zajímavé?

Děkuju, že život je tak různorodý, že máme čtyři nádherné roční období. Že prší, že svítí slunce. Tolik vjemů a podnětů co jen skrze počasí máme. Díky.

berry-1238249_1920

Díky, že existují letadla, že můžeme i do teplejších krajin. Slunce a moře mám fakt moc ráda.

Děkuju za náš nádherný dům. Než jsme ho našli, tak jsem několik let hodně fňukala, ale díky, žes byl se mnou trpělivý a žes na mne nedal a dovedl jsi nás až k tomuhle domu. Fakt čekání stálo za to. Díky.

Děkuju za to, že neustále slyšíš moje prosby, ublížení, slzy, záměry a že dokážeš být láskyplný a neskutečně pravdivý.

Děkuju, že zachováváš svobodnou volbu a že tvořím svůj život. A děkuju, že neplníš všechny mé rozmary, nebo jo, ale takovou cestou, která je pro mne nejlepší, kterou já fakt nevymyslím.

Děkuju Ti za vše.

Ještě Ti chci říct, co si přeju do nového roku!

bench-1289528_1920

  • Přeji si být zdravá, krásná, bohatá, láskyplná, obklopena stále nádhernými láskyplnými lidmi, se kterými můžeme růst a tvořit, ať je jich mnohem víc!
  • Ať jsou zdraví, krásní, bohatí a láskyplní všechny, které miluju 😊 (a že miluju lidí 😊 )
  • Přeji si dělat a užívat si práce a činnosti, které dělám. Chci růst v hojnosti a penězích.
  • ALE – přeji si fakt užívat každý den. Dávat pozornost do toho, co má pro mne smysl a zabývat se věcmi a myšlenkami, které jsou pro mne podstatné.
  • Přeji si být láskyplná a pravdivá. Přeji si otevřeně věci říkat narovinu vždy a všem, jak to cítím. Přeji si ztrácet další role, masky, iluze a být opravdu sama sebou a poznávat se a vyvíjet se do lepší verze sebe samé.
  • Přeji si opravdu žít dle svého srdce a ne dle tlaku rozumu, svého očekávání atd…
  • Přeji si žít každodenní život a užívat si drobné maličkosti života plnými doušky. Přeji si užívat si děti. Přeji si víc cestovat. Chci v roce 2018 na hory a naučit děti lyžovat. Chci jet k moři. Chci si plnit další cestovalelské sny.
  • Chci trošku více zútulnit náš dům podle našich nových představ…
  • Miluju život a děkuju Ti za vše. Jsem tak vděčná. Jsem tak bohatý člověk ve všech směrech svého života.
  • Děkuji Ti, že mám neustále víru a neutuchající touhu jít dál. Rozvíjet své možnosti, ve vnitřním i vnějším světě. Děkuji, že se nespokojím s málem. Děkuji, že i když jsou během každodenních dnů chvíle, které nejsou jednoduché, neustále Tě mám a věřím v lepší možnosti, které mi na cestě ukazuješ a za kterými jdu.

Děkuji, že nejsem na svůj život sama. Miluju Tě a děkuji!

hands-1384735_1920

Tvá milovaná a milující 😊 P.S. děkuji, že máš smysl pro humor, který se také učím. Nesmíme ten život brát vůbec tak vážně. Vždyť stejně jsme všichni Tebou a láskou, i když to mnohdy necítíme 😊

Irena Brejchová
Irena Marek Brejchová je žena, která objevuje život. Miluje metodu JIH, boha/vědomí/universum, samotný život. Jejím koníčkem jsou nádherné náramky z Bali, které zprostředkovává v České republice ZDE. Její vášní je kosmetika TIanDe. Více o Irče si přečtěte ZDE __________________________________________________________________________ __________________________________________________________________________
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.