Co umí metoda J.I.H?

Mluvíme o metodě J.I.H, žijeme metodou J.I.H. Jsou to, pro toho, kdo to nezná, v podstatě nic neříkající pojmy.

Sama JIHem žiju a používám tak dlouho, že zapomínám, že pro ostatní to jasné není. Přitom – je to neuvěřitelně nádherná cesta pomoci. Chtěla bych vám popsat jen dnešní den.

Stěhuji se v září na jiný kontinent této planety. Nemám vyřízených mnoho záležitostí, ale v sobě mám jasné rozhodnutí, záměry a skrze vnímání a cítění reaguji na to, co přichází.

Učím se stále nehodnotit a nezaobírat se iluzemi v hlavě, které vedou do minulosti, možné budoucnosti, nebo různých hypotéz. Cesta je být ve vnímání a cítění vlastní energie a reagovat na přítomnost. Nechci v sobě živit pochybnosti, ty jen zastavují mou cestu.

Pokud cítím bolesti a nepohodlí, často žiju to, co není v souladu s mou podstatou a co potřebuju uvidět, pochopit, nebo jdu rozumem proti sobě. Další možností je, že cítím cizí energii – emoce – protože všichni jsme navzájem propojeni. Např. někdy cítím vztek manžela, strach mamky, či cokoli jiného. Mám možnost – dát rozhodnutí – že vracím energii a vracím se do té své. Uleví se mi. Nebo dám rozhodnutí, že to nechci a zaměřuji se na to, co chci.

Pokud se mi něco vrací, či nepohodlný stav přetrvává, dívám se na to v energiích, co to je. Nebo dám záměr, ať se mi to ukazuje Pravdou a láskou. Pokud to neodezní, volám mým kolegyním a přítelkyním pro konzultaci. To, že na svou cestu životem nejsem sama, je obrovský dar a pomoc. Protože v sobě člověk má různé „pojistky“, naučené vzorce, hry, ego a jiné záležitosti a sám si je prostě nerozklíčuje, pokud se chce opravdu posouvat. Nebo když tyto hry už nehrajete sám, chtějí je hrát ostatní.

Metoda JIH umí pracovat s velmi hlubokým emocemi, je to vytvořený energetický „systém“, který pojmenovává hluboké stavy v člověku a vrací ho zpátky do jeho vlastního přirozeného nastavení a jeho podstaty. Ve své podstatě cítíme klid, vnitřní plynutí a nestojíme si v cestě. Pokud si dáme nějaký záměr a rozhodnutí – velmi rychle se nám také tvoří. Proudí skrze nás životní energie, máme otevřený kanál boha, skrze který volně dýchá naše duše, tělo a život nám jde na ruku.

Dnes jsem pracovala metodou J.I.H s několika lidmi. Volala mi holčina se zdravotním problémem – bolestí zad, nateklýma a bolavýma rukama. Byla u lékaře na obstřiku a měla obrovské bolesti několik týdnů. Volala mi, jakou náplast na bolest z TianDe má použít a podívaly jsme se na to v energiích.

Sundavala jsem z ní tíhu a marnost života z její duše, těžký stav kontroly rozumu, kdy jde proti sobě. Bolest rukou byla reakce na duši, která neuvěřitelně bolela. Celý nervový systém byl stažený do křeče. Povídaly jsme a rovnala jsem JIHem, aby mohla zase volně dýchat.

Po 30 minut jsem cítila, jak se jí opět dají narovnat prsty a nadšeně říkala, že bolest už je opravdu malá jak v rukou, tak v zádech. Cítila jsem, jak její kanál životní energie se otevřel a její potenciál se uvolnil. Ještě jsem ukončovala propojení mezí ní a maminkou, kterou hodně odžívala. Cítila jsem, jak se po dlouhé době duše konečně nadechla. Ještě ji čeká dost práce, ale má našlápnuto.

Cítím obrovskou vděčnost, jak rychlá a účinná je metoda J.I.H pro lidi. Pro mne je to každodenní pomocník.

Dnes mi přistála sms od mé kamarádky, která mi včera psala, že chce v neděli na dovolenou do Egypta, ale to, co chce, je vše vyprodané. Psala mi, zda se „nahoře můžu přimluvit“, že by chtěla opravdu odletět. Cítila jsem to v energiích moc krásně a dala jsem jasný záměr a rozhodnutí, že pro ní je ten nejlepší let. Věděla jsem to absolutní jistotou. Vnímala jsem, jak mezi odporem a strachem, který tam kamarádka měla, se otevřela skrze energii JIHu a mou jistotou možnost toho nejlepšího letu. Nemanipulovala jsem, jen jsem dala jasný záměr a nechala na vesmíru tu nejlepší možnost.

Pokud pochybujeme – tvoření našich záměrů zastavujeme. A je fajn, pokud si můžeme navzájem pomoci a podpořit se. Psala mi dnes, že mi děkuje, že to vyšlo, že je to bomba!

Smála jsem se, ale v energiích jsem viděla, jak důležitá byla energie, kterou jsem tam vyslala. V mém životě jsem si vědoma, jakou sílu mají myšlenky a pocity a jak je důležité dávat vědomé rozhodnutí. Učím se to mnoho let. A když si člověk nestojí v cestě tím, že neví, nebo že se rozhodne pro jo, ale zároveň si není jistý, jestli ne – tak se mu v životě krásně vědomě tvoří, říkám tomu hmotní.

Vnímat se a cítit se, to je základ metody JIH. Mysl jsou v podstatě naučené vzorce, programy staré po tisíce let. Takový matrix… A skutečný život začíná, když mysl utichne… Říká se tomu prý osvícení – nemám ten pojem ráda, vytváří ve mne pocit něčeho nedosažitelného. Přitom je osvícené každé malé dítě, je to ta naše podstata, bez mysli, ega, rozumu. Všichni tyto části máme, ale není složité je ztišit, pracovat s nimi…

I když někdy to složité je… Sama mám za sebou tolik držkopádů, těžkých stavů… Kdy jsem si kývla na ego a šla proti své duši… Hodně moc to bolelo… Díky tomu jsem ale moudřejší… Prostě k životu to taky patří… Je to učení. Děti, když se učí chodit, vstávají a padají a zase vstávají a běhají. Stejně tak my se učíme žít a být zpátky sami sebou…

Poznej sám sebe… Nejznámější nápis ve věštírně v Delfách a věta skoro každého mudrce… Stále pravdivá… Miluju JIH, který skrze cítění na člověka a stahování informací skrze boha, pravdu a lásku má odpovědi a dokáže člověka zavést rychle k sobě a tam, kam člověk sám jde velmi složitě…

Občas slýchávám, že jsme čarodějnice, sektářky a já nevím, co ještě. Pokud vnímáte a cítíte, naciťte si nás. Vnímejte vaším srdcem… A třeba budete mít jiný názor… 🙂

Cesta sdílení, cesta otevřenosti, cesta pravdy, cesta lásky – to jsou místa, kam ego, rozum, kolektivní mysl nemůže. Tělo a vnímání přes tělo nám nelže. A pokud náhodou si sám člověk není jistý, má v JIHu parťáky, kteří mu s tím pomohou..

To je můj život metodou JIH – cítím boha, vesmír, jak to nazvete, jsem tou energií, cítím jí – dokud do ní nevpustím rozum,mysl, pochybnosti… Jsem stále jen člověkem, který má kolem sebe skvělé lidi, o které se může také opřít! A to je JIH – Jarka, Irena, Hanka – název Jasné Informace Hned emočním naciťováním, kdy skrze nás energie nádherně proudí a pomáhá a obrozuje a máme kolem sebe další skvělé lidi.

Cítíme úplně všichni a propojeni jsme taky úplně všichni – jen často opravdu nevíme, co s tím… A v naší společnosti, kde dominantu má rozum a potlačuje se pravdivost a duše, je hodně lidí ztracených…

Na všechno je řešení, opravdu na vše! Pokud cítíte, že metoda JIH s vámi rezonuje, využijte toho! (Např. našeho letního setkání)

Přeji všem ten nejkrásnější den. 🙂

Zajímá vás metoda JIH? Připojte se do našeho Klubu osobního rozvoje na Facebooku!

Irena Brejchová
Irena Marek Brejchová je žena, která objevuje život. Miluje metodu JIH, boha/vědomí/universum, samotný život. Jejím koníčkem jsou nádherné náramky z Bali, které zprostředkovává v České republice ZDE. Její vášní je kosmetika TIanDe. Více o Irče si přečtěte ZDE __________________________________________________________________________ __________________________________________________________________________
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.