„Člověk míní, pán Bůh mění!“

Tahle slova říkávala moje moudrá babička.

Miluju život, tolikrát jsem si ale nabyla za poslední dobu pusu, nejvíc z důvodu, že jsem nebyla schopna opustit staré vzorce rozumu, mám opravdu na čem pracovat.

Na Bali díky metodě JIH se mi všechny ukazovaly a já se zlobila, byla naštvaná, hysterická, moje ego předvedlo snad všechny typy her. Děkuju mým nejlepším přátelům a manželovi, že mne neutopili, i když bych si to mnohdy zasloužila. „Jste prostě boží a moc vás miluju.“

Z Bali jsme dorazili do Čech. Nečekaně, rychle, abychom vyřešili některé důležité pracovní záležitosti. Dělala jsem, že nejsou, že to není moje zodpovědnost… Ale… Je :).

Kde všude před sebou zavírám oči, abych to neviděla? Je hodně míst.. Ale je boží, že to postupně vidím a že na tom pracuji. Bez změny to nejde. A ten náš rozum tak nemá rád změny… A rád se schovává do navyklých vzorců, rituálů a jistot… Ten můj se vzteká, dupe, jak malé děcko a jsou chvíle, kdy mi dává zabrat :).

Přesto, staré otřepané klišé: „Život je neustálá změna.“ Je pravda a je to snad jediná jistota :).

Na Bali jsem cítila, že se už do Čech nechci vrátit, nebo až za hodně dlouho :). Ale… Bylo nutné řešit důležité situace a jsem tady. Člověk míní, život mění :).

Jsem za to ráda. Najednou Čechy vidím jinýma očima. A vidím, jak opravdu nezáleží na místě, kde jsme… Každé místo nabízí tolik možností. Podle nás samých…

Obě místa – Čechy, Bali chci mít v životě a je mou velkou radostí, že se krásně propojuje i možnost spolupráce. Díky našim přátelům – Jarce Matuškové a Hance Mokré vznikl nový krásný projekt, kdy propojily spolupráci několika lidí. Mou přítelkyni Veroniku Kremzovou, která tvoří nádherné náramky. Santi Roestam z Bali, která je nádherná žena a bytost a je mi ctí mít jí a její rodinu v životě. A nás – mne s manželem, abychom vytvořili zázemí v Čechách.

Šíříme nádhernou boží kolekci jedinečných náramků, posvěcených na Bali. Již za pár dní si je budete moci objednat. Podobný náramek od Verunky mám na sobě a aniž bych ho kdy sundala, mám ho více než rok a půl a je stále krásný a bez hnutí.

Naše náramky jsou unikátní i osobním příběhem a podporou pro vás, kterou skrze náramek získáte. Opravdu se máte na co těšit a je mi obrovskou ctí, že jsem součástí tohoto krásného projektu.

Podívejte se na tuto krásu zde:).

Přeji vám nádherný den. Víte, že dnes je ten nejlepší den :)?

Irena Brejchová
Irena Marek Brejchová je žena, která objevuje život. Miluje metodu JIH, boha/vědomí/universum, samotný život. Jejím koníčkem jsou nádherné náramky z Bali, které zprostředkovává v České republice ZDE. Její vášní je kosmetika TIanDe. Více o Irče si přečtěte ZDE __________________________________________________________________________ __________________________________________________________________________
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.